Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Call-Girls 29114
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο πιο πάνω τίτλος νομίζω περιγράφει με γλαφυρότητα τι θα δει κάποιος όταν εμφανιστεί μπροστά του η Αρίνα. Ας τα πάρουμε με τη σειρά. Νέα προσθήκη στο γραφείο και η απουσία κριτικών ήταν παράγοντες που μου δημιουργούσαν προβληματισμό. Από την άλλη οι φωτογραφίες της και η σιγουριά της Νικόλ ότι θα περάσω μια ευχάριστη ώρα έγειραν την πλάστιγγα. Έφθασε στο χώρο μου ντυμένη πολύ ωραία, για τα δικά μου γούστα, με ένα μαύρο σούπερ sexy μίνι φόρεμα που μου γύρισε το μάτι! Το συνολάκι ολοκληρωνόταν από flat πεδιλάκια στα πολύ περιποιημένα και όμορφα ποδαράκια της. Πρόσωπο ιδιαίτερο με καθαρά σλαβικά χαρακτηριστικά με γωνίες, ορισμός της καυλόφατσας! Στο λίγο χρόνο που μεσολάβησε για να σπάσουμε τον πάγο της πρώτης γνωριμίας κρατιόμουνα με το ζόρι για να μην της σκίσω το φόρεμα στον καναπέ! Πάμε της λέω γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Κάτι για μπάνιο πρόλαβε να ψελλίσει πριν της βγάλω το φόρεμα και εκεί τα είδα όλα! Έχασα το φως μου! Μιλάμε η γυναίκα έχει σώμα αλόγου, εξού και ο τίτλος, και οι φωτογραφίες απεικονίζουν ακριβέστατα την πραγματικότητα. Η διαφορά είναι κάποια τατουάζ που υπάρχουν και έχουν σβηστεί για ευνόητους λόγους. Πίπα σεμιναριακού επιπέδου με περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής και όχι μόνο… Εκεί που κάθομαι και την απολαμβάνω την βλέπω να κατεβαίνει όλο και πιο χαμηλά, πιο χαμηλά ώσπου μου αρχίζει ένα anal rimming, άλλο πράγμα, δεν ξεκόλλαγε! Με το ζόρι την τράβηξα για να ξεκινήσουμε το πήδημα. Λοιπόν, η συνέχεια ήταν ένας αγώνας ηδονής, πάθους και εναλλαγής από αισθησιακό σε σκληρό σεξ. Η γυναίκα είναι απίστευτη! Ειδικά οι μερακλήδες δεν πρέπει να την χάσουν. Εγώ πάντως βάρεσα ήδη μαλακία για πάρτη της και ανυπομονώ να την ξανασυναντήσω. Α, ρε Αρίνα με ξανακαύλωσες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, GALLAS, panos2828 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού