Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καλησπερα συντροφοι... Ενα μεγαλο ευχαριστω χωρις κανενα ιχνος να θελω να του κανω αβαντα.. σιγουρακι το οτι θα περασω καλα απο τη αρχη οταν η ΑΝGIE μου λεει εδω εισαι και τη ιδια μερα οταν πηρα να κλεισω το ραντεβου το σηκωσε η ΜΟΝΙΚΑ.... ΠΡΙΝ κλεισω λεω για πεςς μου λεει jesika λεω τελεια διασταρωμενο ...Παμε στο γνωστο παραβαρδαριο ανοιγει η πορτα και οντως οτι βλεπεις στις φωτο... ΕLEGANCE ευγενεστατη κοπελα πεντακαθαρη και το ιδιο απετει και απο σενα και καλα κανει... μπανακι και βουρ στο πατσα... σωμα τελειο επιδερμιδα παιδικη ... στοματικο ΝΟ1 δε βαριεται με τιποτα οποτε σιγα μη βαρεθεις εσυ .... στα 4 υπεροχη θεα με την υπεροχη αυτη φατσουλα να γυριζει να σε κοιταει...παιχτηκαν 2 γυροι μεχρι και μασαζ στο ενδιαμεσο που απο μονη της προσφερθηκε και οχι για να χασεις το χρονο σου αλλα να σε χαλαρωσει και με το τροπο της να σε ετοιμασει για το δευτερο γυρο..... θα την ξαναεβλεπα ευχαριστως το μονο μειον ειναι το οτι δε το εχει καθολου με τα αγγλικα οποτε πρεπει να μαθεις εσυ ρωσικα .... εχει θεληση και κουραγιο να συνενοηθει με το translator.... θα της προτεινα να μαθει αγγλικα γιατι εκει το χανει λιγο αλλα λεπτομεριες φιλε μου...... πας με χιλια καλα γαμησια συντροφοι......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Littlejohn, Quarantaris και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού