Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 25 10
Call-Girls 51911
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συνάντηση έγινε πριν απο περίπου ενα μήνα. Τη Βανέσσα την είχα ξανασυναντήσει πριν μερικους μήνες και είχα τις καλύτερες εντυπώσεις, έχοντας γράψει και κριτική.

Αρχικά, έχει αδυνατίσει σε σχέση με μερικούς μήνες πριν και πλέον είναι ακόμα πιο καύλα.Απιστευτη κωλάρα. Η κοπέλα και αυτή την φορά ήταν όπως τη θυμόμουν. Φοβερά πρόσχαρη, ομιλητική και γενικά έχει εξαιρετική αλληλεπίδραση με τον πελάτη. Ιδανική για GFE καταστάσεις.

Δεν ξέρω αν ήταν ιδέα μου αλλα νομίζω έχει βελτιώσει την πίπα της. Όσο για την αλληλεπίδραση στα προκαταρκτικά μου είχε ορμήσει, λες και ήμουν με την γκόμενα μου. Σε μια στιγμή το είχα πιστέψει. Η καλύτερη στάση στα 4, να βλέπεις αυτην κωλάρα.

Η Βανέσσα αξίζει κάθε ευρώ που της δίνεις. Χωρίς να θέλω να φανω υπερβολικός, για μένα ειναι το Νο. 1 απο call girls. Δεν έχω καμία τρελη εμπειρία δεκαετιών αλλα δεν έχω πάρει και 3-4 call girls. Επιβεβαιώνω την προηγούμενη κριτική που έχω γραψει για τη Βανέσσα, όπως επιβεβαιώνω και όλων των άλλων συναγωνιστών τις κριτικές.

Το γραφείο, όπως πάντα άψογο στη συννενόηση!

Υ.Γ. Μάγε τη θέλουμε τη Βανέσσα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
941
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JOSSS, Elganador, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2020
Φίλε να ρωτήσω....είναι όντως Αργεντίνα?
23 Αυγούστου, 2020
Ναι απο το Μπουενος ΑιρεςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
23 Αυγούστου, 2020
Υποστηρίζει οτι έχει ρίζες. Αν θυμαμαι καλα ενας απο τους γονεις της καταγεται απο εκει.
23 Αυγούστου, 2020
Εμένα πάλι από αλλού είχε αναφέρει ότι είναι άλλη χώρα λατινικής Αμερικής όχι Αργεντινή!!!
25 Αυγούστου, 2020
και μενα μου χε πει απο καποια αλλη χωρα αλλα τι σημασια εχει, την ιδρωνει τη φανελα και αυτο μετραει, ευγε συναγωνιστα Μεγάλο χαμόγελο
07 Σεπτεμβρίου, 2020
"Χωρίς να θέλω να φανω υπερβολικός, για μένα ειναι το Νο. 1 απο call girls"
Αφού στην ΑνναΜαρία έχεις βάλει ψηλότερο βαθμό...
Βάζεις πολλά δεκάρια και μπερδεύεσαι...
16 Οκτωβρίου, 2020
Ναι βάλε με και τιμωρία. Δες την ουσία αυτών που γράφω στις κριτικές και ίσως καταλάβεις τη διαφορά των δύο......αλλιώς κάτσε και κοίτα του αριθμούς εσύ..
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7