Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη κριτική λοιπόν από αυτό το προφίλ και ξεκινάμε δυναμικά με την Σαμανθα που την ειχα καιρό στη λίστα με τα must.

Γρήγορη και εύκολη συνεννόηση Μέσω τηλεφώνου. Κλείνω δίωρακι γιατί πόνταρα πολύ στο ότι θα περάσω καλά.
Για να μην μακρηγορώ καταφθάνει στο δωμάτιο και η πρώτη μου έκφραση ήταν ένα “wow”.
Φυσικό, ζουμερό κορμί για καλοπεραση. Σκάνε τα πρώτα φιλια και πολύ σύντομα ειχα απλώσει τα χέρια μου σε αυτές τις φοβερές βυζαρες που καρτερούσα να πιάσω. Τα προκαταρκτικά και τα γλειψίματα μπορω να πω πως κράτησαν αρκετή ώρα μιας και ειχα την άνεση του χρόνου και το κορμί δεν μπορούσα να το χορτάσω. Προς απογοήτευση μου ,ενώ έδειχνα να ‘’αντέχω’’ ώρα στην πίπα ,μόλις ανέβηκε πάνω μου ήταν ζήτημα δευτερολέπτων να τελειώσω. Ακολούθησαν ντουζακια αμφότεροι και δεύτερος γύρος γλειψιματων . Στην δεύτερη πίπα τελείωσα στο στόμα όπου πήγε και τα έριξε στο μπάνιο. Ξανά ντουζακια και εκεί που ερχόμουν όλο όρεξη για Τρίτη φορά που θα άντεχα και λίγο , είχαμε ένα τέταρτο για να λήξει ο χρόνος μου.
Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά, απλά θεωρώ ότι έκανα κακή διαχείρηση του χρόνου.

Better luck next time.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2011
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Naruto
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.436
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, CaptainK, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2023
Καλησπερα!!! Εχασα το κιν. μου και μαζι το τηλ. της!! Υπαρχει καποιος να μου το δωσει?????? Παρακαλω πολυ!!!ΔάκρυΔάκρυ
05 Ιανουαρίου, 2023
Εχει σταματήσει φίλος.
Μαλλον δλδ
05 Ιανουαρίου, 2023
με λιγα λογια, δυο κατοσταρικα για ντουζακια δηλαδη Εμμμμ
06 Ιανουαρίου, 2023
Makis99 το τηλεφωνο το εχουμε? να το επιβεβαιωσω!
02 Μαΐου, 2023
Καλησπερα μυστες. Αν ειναι ευκολο και θελει να μου περασει καποιος το τηλ. της σε πμ !! ευχαριστω εκ των προτερων
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5