Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110985
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη κριτική για κοπέλα του γραφείου απο εμένα. Σπασίκλας
Πριν υπεισέλθω σε λεπτομέρειες όσον αφορά την συνεύρεση να πω ότι μου αρέσει πολύ το νέο site. Κινείται στη σωστή κατεύθυνση.
Ξενοδοχείο στο κέντρο και μετά απο μασάζ θέλω επειγόντως να γαμήσω γιατί φάγαμε άκυρο απο τη μασέρ.
Τηλέφωνο στο γραφείο και με ενημερώνουν πως είναι διαθέσιμη η Φραντζέσκα που την είχα βάλει στο μάτι απο την αρχή. Η κοπέλα έφτασε σε 10 λεπτά !!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Ματάκι
Φορούσε ενα ωραίο μαύρο φορεματάκι και είχε τα μαλλιά πιασμένα λογο καύσωνα. Προσωπάρα , κωλάρα , ωραίο μικρό βυζί και πεντακάθαρη. Αποφεύγει τα φιλιά αλλά δίνει αν την πιέσεις λίγο. Βουρ στον αγώνα όπου είχα την πρωτοβουλία των κινήσεων με ωραίο στοματικό απο μέρους της . Σφιχτό μουνάκι μέσα στη καύλα. Στα τέσσερα είναι όλα τα λεφτά. Αν ήταν κανονισμένο το ραντεβού απο πριν θεωρώ οτι θα έδινε πολύ περισσότερα.
Γενικά η φάση είναι οτι γαμούσα ενα πολύ ωραίο κομοδίνο. Ίσως γιατί δεν της άφησα και πολλά περιθώρια.
Το θέμα είναι οτι πέρασα ωραία. Δεν λυπήθηκα το 150αρι και εχω βάλει στο μάτι τώρα άλλα 2 κορίτσια του γραφείου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Προμότορας
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
8.073
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού