Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 10861
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με το που έφυγε από το ραντεβού μας η Jesika έσπαγα το κεφάλι μου να βρω κάτι αρνητικό να γράψω ώστε να μη γεμίσω την κριτική με θετικά σχόλια. Ε, αυτό που λέει ο τίτλος ήταν και το μόνο που βρήκα! Σε γενικές γραμμές έχω καλυφθεί από τις κριτικές των συναγωνιστών και εάν θα έπρεπε να αναφέρω και εγώ κάτι θα έλεγα ότι είναι από τις περιπτώσεις που συνδυάζουν την ευγένεια με τον ερωτισμό, την φινέτσα με το πάθος, την φυσική και ανεπιτήδευτη ομορφιά με την ποιότητα των υπηρεσιών της. Δεν υπάρχει περίπτωση να σε συνοδεύει αυτή τη γυναίκα σε έξοδο και να μην γίνεις αποδέκτης θετικών επιφωνημάτων, για να το θέσω πιο κομψά. Το αποκορύφωμα της βραδιάς ήταν το μασαζάκι που μου προσέφερε με μία ιδιαίτερη δική της τεχνική λίγο περίεργη, παραδόξως με χαλάρωσε τόσο πολύ που παραλίγο να με πάρει ο ύπνος. Εν κατακλείδι, συστήνεται ανεπιφύλακτα, ΝΑΙ, ΝΑΙ και πάλι ΝΑΙ, όσο για το θέμα της επικοινωνίας όπως μου είπε και η Νικόλ από το γραφείο, τι να της κάνεις τις ξένες γλώσσες εάν μιλάς άριστα τη γλώσσα του σώματος!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, hornyasfuck, ΦΑΚΙΡΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού