Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όσοι γνωρίζετε τον Milo Manara, έχετε δει τα αψεγάδιαστα γυμνά σκίτσα φιλήδονων και πάντα διαθέσιμων γυναικών που μοιάζει αδύνατο να υπάρχουν στην πραγματικότητα. Κλείστε τώρα τα μάτια και ανοίξτε τα στο δωμάτιο του Bill με την Σαμάνθα μόλις να έχει μπει και να αφαιρεί ένα ένα τα ρούχα της. Μην σας σοκάρει το θέαμα. Αυτό το εκπληκτικό πλάσμα ζωντάνεψε μέσα από τις σελίδες του Manara και θα γίνει δικό σας. Θα σας φιλήσει με τα υπέροχα χείλη της, θα παίζει με την γλώσσα της σαν ανήσυχη παθιασμένη γυναίκα, θα σας αγκαλιάσει, θα σας κάνει να νιώσετε ποθητός με τα χάδια της, θα τον πάρει στο στόμα της και θα τον περιποιηθεί με μοναδικό τρόπο (η πρώτη κοπέλα που ήμουν έτοιμος να τελειώσω μόνο με το βλέμμα της την ώρα του στοματικού). Θα τουρλώσει το εκπληκτικό κωλί της στον καθρέπτη και θα σας πεταχτούν τα μάτια έξω, θα σας μαγέψει με τα υπέροχα, συλλεκτικά, φυσικά στήθη της, θα ξαπλώσει, θα ανοίξει διάπλατα τα πόδια της και θα σας πάρει βαθιά μέσα της ενώ δεν θα σταματήσει λεπτό να γλύφει, να φιλάει, να αγκαλιάζει. Ενώ συνήθως κάνω έναν μεγάλο γύρο και τελειώνω όσο πιο αργά μπορώ, με την Σαμάνθα στα 15' τελείωσα. Να είσαι καλά Σαμάνθα μου, σύντομα θα σε ξαναδώ.

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pancho, Alexanders, doc_lin και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2020
ολοι ειμαστε milo manara φan xaxa

CIM κ CIF δεν κανει η κοπελα ??
30 Ιουλίου, 2020
Ωχ! Ωχ! καλά που ενημέρωσες φίλε! Και εγω της μίας φοράς είμαι, και μεγάλης, πρέπει να είμαι προετοιμασμένος όταν με το καλό συναντήσω το μωρό!
30 Ιουλίου, 2020
Καί τα υπόλοιπα 45 λεπτά τί έκανες;;;!!Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
30 Ιουλίου, 2020
Εύγε αλλά ζηλεύω να ξέρεις!
30 Ιουλίου, 2020
Πω ρε φιλε πιο ευστοχο σχολιο για την κορμαρα της δεν θα μπορουσες να κανεις, πραγματι καυτη τελειοτητα απο το milo manara
30 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν γνωρίζω, άλλα έχω την εντύπωση ότι παρέχει CIM άλλα όχι CIFΚαπέλο
S
since1991
30 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγκαλίτσες
S
since1991
31 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

2-3 μηνυματάκια στο viber και 100 ευρώ σε χωρίζουν από την Σαμάνθα φίλε μου
S
since1991
04 Αυγούστου, 2020
Καλησπέρα παιδιά πως βρίσκω το τηλέφωνο της;;
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9