Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σαββατο βραδυ ειπα κι εγω να διασκεδασω λιγακι αλλα τα πραγματα δεν πηγαν οπως τα περιμενα και φταιω εγω γιατι το αποφασισα τελευταια στιγμη.Παιρνω λοιπον τηλ/νο τα στανταρακια μου αλλα δεν μου καθισε η φαση,ωραια παμε για το αγνωστο με βαρκα την ελπιδα.Τηλ/νο στο γραφειο και δεν ειχε την κοπελλα που ειχα σταμπαρει και μου ειπαν για την Αγαπη.Καλο μου φανηκε,λεω δεν μαμιεται φερτη απο εδω να δουμε τι θα δουμε.Με το που μπηκε μεσα το κινητο στο φορτιστη και γινονται οι συστασεις.Στο ρεζουμε,η κοπελλα ειναι οπως στη φοτο,ωραιο κορμι νεανικο και σφικτο,φιλια με λιγη γλωσσα και αυτα με δυσκολια χωρις να μυριζει το στομα μου (για να προλαβω μερικους),πιπα μετρια με αρκετο χερι που μολις της το τραβαγα σαν ελατηριο ξαναπηγαινε στη θεση του και τελικα το μονο που ευχαριστηθηκα η θεα της στα 4 ηταν ποοολυ καλη.Ολη την ωρα οταν δεν την απασχολουσα εγω ηταν με το κινητο στο χερι και εστελνε μυνηματα,αν δεν της μιλουσα εγω ακομα στο τηλ/νο θα ηταν η θα κοιταζοταν συνεχεια μα συνεχεια στον καθρεφτη,ενα ειδος ωραιοπαθειας σιγουρα.Αυτα τα λιγα απο εμενα και καλα να παθω να μαθω να μην κανονιζω τελευταια στιγμη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
T-DRIVER1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
168
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, buzzkill, Iso13 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2020
Μπράβο φίλε για την κριτική...Τέτοιες κριτικές βοηθούν και τους υπόλοιπους. Πραγματικά η αδιαφορία στο ραντεβού είναι εξίσου εκνευριστικό με το να βάζει κάποια ψεύτικες φωτογραφίες. Έχω την άποψή μου σε αλλά post για τέτοιες συμπεριφορές...
21 Ιουλίου, 2020
Την ζήσαμε κ εμείς κ ξέρουμε. Την πάτησα κ εγώ. Κρίμα το σώμα τι να το κάνεις άμα η συμπεριφορά, η διάθεση κ ο σεβασμός στον πελάτη λείπουν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2