Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας μάγκες
Οι φωτογραφίες είναι το καλά τραβηγμένες που έχεις την εντύπωση ότι η κοπέλα είναι τρελό μ...ι.
Εδώ έχω να πω πως τίποτα δεν είναι αρκετά ωραίο πάνω της, πρόσωπο χάλια (σίγουρα δεν είναι ελληνίδα) με πολύ περίεργο χαμόγελο, φωνή μανάβη, πλάκα μπροστά και έναν κωλο καλό για την ηλικία της.
Πρέπει να προσθέσω ότι είναι απαράδεκτο σύνοδος να έχει φάει σκόρδο την ημέρα που κάνει ραντεβού.
Η συνάντηση τερμάτισε στα 10 λεπτά γιατί η κοπέλα δεν έδινε κωλο τις μέρες αυτές και γω είχα πάρει και είχα ενημερώσει ότι θέλω κοπέλα για κωλο.
Έχω πάρει άλλη μια φορά κοπέλα του μάγου, την Ηλιάνα η οποία όντως είναι γυναικάρα και άψογη στο σέρβις, απλά είναι 5 χρόνια μεγαλύτερη από αυτό που λέει στο σιτε και φαίνεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Annapurna, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2020
Μιας και ανέφερες την Ηλιάνα και την έχω βάλει από καιρό στο μάτι, αξίζει όντως από εμφάνιση και υπηρεσίες; Τα χρήματα δεν με νοιάζουν και τόσο, αυτό που με νοιάζει είναι η εμφάνιση και να καταλαβαίνει ότι η ώρα που περνάει με τον πελάτη είναι για να ευχαριστήσει τις επιθυμίες του...και όχι ξερά επαγγελματικά. Σε ευχαριστώ για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με Ηλιάνα.
09 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Ηλιάνα είναι μια γυναικάρα σε όλα, έχει κορμί θανατηφόρο και βυζάκια ωραία μικρά.
Θα την κοιτούσα ασταμάτητα έξω!
Στα του περιεχομένου τώρα απ όσο θυμάμαι είναι περισσότερο του σκληρού και δυνατού σεξ με φτυσιματα και σφαλιάρες. Σε προδιαθέτει και το κορμί της. Ανταποκρίνεται σε όλα και θα κοιτάξει να σε ευχαριστήσει όλα με προθυμία. Θεωρώ αν ότι αν ήταν νεότερη θα ήταν το απόλυτο 10 για μένα, μου αρέσουν οι μικρές.
Δεν ξέρω αν κάνει για αγαπουληδες, αυτή είναι γυναίκα να πας της αλλάξεις τα φώτα και γουστάρει και η ίδια
08 Αυγούστου, 2020
Η συνάντηση τερμάτισε στα 10 λεπτά γιατί η κοπέλα δεν έδινε κωλο τις μέρες αυτές

Τι ειχε περιοδο του κωλου; Money Mouth
08 Αυγούστου, 2020
Σκορδοοοο;;; Ωραίες μυρωδιές
14 Οκτωβρίου, 2021
Aν είχε φάει σκόρδο, Αλβανιδα θα ειναι
15 Οκτωβρίου, 2021
Το σκόρδο δεν είναι καθόλου τυχαίο. Νομίζετε δεν καταλαβαίνουν ότι δεν ταιριάζει σκορδίλα σε ερωτικό ραντεβού? Επίτηδες είναι για να αποφύγουν τα γλωσσόφιλα. Με την μία σουτ και σπίτι τους.
review reaction 3 roughfucker
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6