Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Call-Girls 20207
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τηλέφωνο μετά από αρκετό καιρό στου "Αγγέλους" και τσουπ ακούω την τραγουδιστή φωνή της Άντζυς να με καλησπερίζει και αμέσως να μπαίνουμε στο ψητό, για το ποιες κοπέλες είναι διαθέσιμες. Ευγενική και γλυκιά, με προσπάθεια να είναι και γρήγορη στις ερωτήσεις μου, μου ζήτησε 1000 συγγνώμες που έπρεπε να με κλείσει λίγο για να πάρει τηλέφωνο να δει τι παίζει με τα κορίτσια, και αφού ξαναμιλήσαμε κανονίσαμε τελικά να μου στείλει τη Μαρία, που αρκετά θετικά ακούγονται αρκετό καιρό και η ίδια η Άντζυ ήταν αρκετά θετική στο ότι θα περάσω καλά. Έτσι για νωρίς βραδάκι κανονίστηκε το ραντεβού με τη δεσποινίδα. Έφτασε και νωρίτερα και με ειδοποίησε η Άντζυ να την παραλάβω νωρίτερα. Αυτό που αντίκρυσα εκ πρώτης ήταν θετικό. Μαύρη κοντή φούστα με ψιλοτάκουνα πέδιλα με καλοσχηματισμένα δάχτυλα και ωραίο πεντικιούρ, άσπρο μπλουζάκι ωραίο με διακριτικό ντεκολτέ, πρόσωπο καθημερινό, χωρίς κάτι το ιδιίατερο, αλλά με ωραία έκφραση και τα ματάκια της χαμογελαστά και μαύρα μαλλιά. Άνετη αρκετά στην επικοινωνία, με λίγο μάγκικο τρόπο ομιλίας, κάποιες κουβέντες να σπάσει ο πάγος, αλλά η συγκεκριμένη δεν είναι για πολύ μπλα μπλα...θες να τη βάλεις κάτω και να της αλλάξεις τα φώτα...ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Αρχίσαμε να φιλιόμαστε ωραία και απαλά, έχει ωραία χείλια, μύριζε όμορφα και ήταν έτοιμη για ωραίο παιχνίδι. Βγάλαμε τα ρούχα μας, την ξάπλωσα στο κρεβάτι και διάλεξα να ασχοληθώ εγώ μαζί της. Φιλιά χωρίς εμπόδια παντού, της άρεσε πολύ ιδιαίτερα με τις ρώγες της που ανταποκρίθηκαν άμεσα. Είχε κλείσει τα μάτια, ήταν ήρεμη, αναστέναζε όμορφα. Κατέβηκα στο πεντακάθαρο μουνάκι της, όπου συνέχισα το έργο μου και εκείνη να ανταποκρίνεται όμορφα, και που κ που μου πέταξε και κάτι ωραίες πικάντικες ατάκες. Σειρά για το δικό της έργο, με αστραπιαία κίνηση μεγάλου παίχτου που θα έλεγε και ο μακαρίτης ο Αλέφαντος και γραπώνει το ορθομένο μου μόριο και το εξαφανιζει στο στόμα της. Ωραίο στοματικό με γλώσσα φουλ εσωτερικά να με ερεθίζει συνέχεια, ασχολήθηκε λίγο και με τα μπαλάκια. Αρκετά σύντομο μπορώ να πω αλλά ήταν καλό και ήμουν ήδη έτοιμος. Πέρασμα καπότας και πρώτη στάση στα 4, με τέλεια θέα του κώλου της, που είναι must με τη συγκεκριμένη. Ωραία διείσδυση και αίσθηση, Ανέβηκαν οι ρυθμοί, δε δυσανασχέτησε στιγμή, έφαγε και κάποια σκαμπίλια. Αλλαγή ιεραποστολικό, με πολλά φιλιά ξανά, σε ρομαντική φάση, κάτι που έδειξε ότι το επεζητούσε, με είχε πιάσει από τη μέση και με έσπρωχνε όπως ήθελε εκείνη. Ανέβασμα ρυθμού για κάμποσα λεπτά με πιο έντονα βογγητά. Ολιγόλπετο διάλειμμα για μια δυο ανάσες και ξανά πέρασμα προφυλακτικού και συνέχεια σε cowgirl με καλό ρυθμό, να έχω ευκαιρία να παίζω με τις ρώγες της, εκείνη να έχει βάλει φουλ τις μηχανές και να χτυπιέται έντονα και κάπως μηχναικά μπορώ να πω(το τσίμπησα εγώ, άσχετα που προσπάθησε να το κρύψει) και τελευταία στάση ξανά στα 4, στην άκρη του κρεβατιού με τελικό ρυθμό στα κόκκινα και εκείνη πια να ξεδιπλώνει όλον τον οχετό που μπορει να διαθέτει μια κοπέλα στο οπλοστάσιο της...ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Τελείωμα με το καλό στοματικό της, και με ελαφρώς ανασηκωμένο τον κωλαράκο της και εναπόθεσα το παιδιά μου στο προσωπάκι της κάνοντας εκείνη κυκλικές κινήσεις...

Συνολικά μια ευχάριστη εμπειρία με ένα συμπαθητικό και γλυκό κορίτσι, που τα ένστικτο σου σε πάει κατευθείαν να θες να την πας για πήδημα και στο βγάζει και η ίδια με την όλη της στάση, έιναι αρκετά υποτακτική στο σεξ, δε φέρνει αντιρρήσεις και θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά και σε ιδιαίτερα ανταγωνιστική τιμή. Θα τη χαρακτήριζα μια κοπέλα που αν της φερθεις και εσύ σωστά θα στο ανταποδώσει, έχει καλές υπηρεσίες, δεν είναι να σε απογειώσει και να σε "στείλει" αλλά σε καμία περίπτωση δεν μένεις ανικανοποίητος και δίνει και κουλουράκι για τους λάτρεις του ειδους...
ΥΓ: το νου σας ρεμάλια, προσοχή στην Άντζυ...δεν μας προλαβαίνει όλους..ένας ένας στα τηλέφωναΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού