Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 135 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συννενόηση εύκολη μέσω viber, η Χριστίνα είναι ευγενική, ενδιαφέρεται και συμμετέχει στο κλείσιμο τη συνάντησης. Είχα διαβάσει για ωραία τρίο, anal, rimming κλπ, άλλα στην δική μου περίπτωση η Χριστίνα από την πρώτη στιγμή που την συνάντησα μου δημιούργησε την οικειότητα που θα ένοιωθα αν καθόμουν με την casual αδερφή του κολλητού μου που την συναντώ πότε πότε και αρχίζουμε την κουβεντούλα. Και που κάποιες φορές επάνω στην κουβεντούλα μας, γαμιόμαστε ξέγνοιαστα και χαλαρά. Εμφανισιακά, για εμένα η Χριστίνα είναι μία γλυκιά κοπέλα, με ωραίο πεταχτό κωλί και ζουμερά, αληθινά, συλλεκτικά, kinky στήθη. Της ζήτησα να ακολουθήσουμε το απλό μοντέλο συμπεριφοράς GFE όπως και έκανε. Ξαπλώσαμε, την κράτησα για λίγο στην αγκαλιά μου, λίγα φιλιά, λίγα χάδια, ξεκίνησε να με γλύφει με μαεστρία, της ζήτησα να μην πάει πιο κάτω από τα αρχίδια τα οποία ρουφούσε με στοργή. Φαίνεται ότι είναι πάντα έτοιμη να ανεβάσει τον ρυθμό και το πράγμα να ξεφύγει, (η Χριστίνα είναι μία από τις πιο VFM επιλογές), αλλά σεβάστηκε το request μου και κάναμε - και τις δύο φορές που έχουμε συναντηθεί - ωραίο vanilla sex με απλή εναλλαγή στάσεων όπου την πρώτη φορά (στο τραγικό Ελληνίς), τελείωσα στο στόμα της, ενώ την δεύτερη (στα Priamos της Ηλιούπολης) τελείωσα με πολύ ένταση απλά και ιεραποστολικά (αναφέρω τα ξενοδοχεία γιατί παίζουν μεγάλο ρόλο στο γενικότερο κλίμα και συνεισφέρουν αρνητικά-όπως το Ελληνίς-ή θετικά στο κλίμα). Επίσης κατά την προσωπική μου άποψη πάντα, το Χριστινάκι είναι αυτό που οι παλιοί λέγανε "γλυκομούνα" και δεν εννοώ την γεύση, άλλα την ωραία αίσθηση που έχει το μουνάκι της κατά τις διεισδύσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, didinos, perseas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 22 Ιουνίου, 2020) 21 Ιουνίου, 2020
Από λάθος αναφέρω στην κριτική ότι "τα καταπίνει" το οποίο δεν ισχύει. Το αληθές είναι "τα φτύνει". Διευκρίνηση προς αποφυγή παρεξηγήσεων
S
since1991
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1