Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μelissa μπήκε στη ζωή μου εντελώς ξαφνικά και η σκέψη να βρεθώ μαζί της έσκασε σαν κεραυνός εν αιθρία με το που είδα τις φωτογραφίες της και μια σχετική συζήτηση στο φόρουμ. Βουρ λοιπόν τηλέφωνο στην ευγενέστατη Μπέττυ του γραφείου και κανονίστηκε το ραντεβού στο άψε σβήσε για το απόγευμα στο διαμέρισμά μου. Μια μικρή ανησυχία την είχα όπως πάντα όταν συναντώ κοπέλα για πρωτη φορά και ιδιαίτερα όταν δεν υπάρχει και feedback για τις επιδόσεις της. Αλλά κάτι το πορνοένστικτό μου κάτι η αξιοπιστία της Μπέττυς λέω οκ όλα καλά θα πάνε. Η Melissa έφτασε ακριβώς στην ώρα της και η πρώτη σκέψη που μου ήρθε ήταν αυτή του τίτλου. Σαν να ξεπήδησε από το ίνσταγκραμ και να ήρθε στο κρεβάτι μου. Είναι το γκομενάκι που φωτογραφίζεται στο ίνστα με τρελλές πόζες στο φακό και με σώμα που θές κατευθείαν να το ξεγυμνώσεις και να το "φας". Ωραία ντυμένη, με μαύρη στενή φούστα, ψηλοτάκουνα πέδιλα και ωραίο μπλουζάκι άσπρο με τιράντες που τόνιζε το στήθος της που είναι τούμπανο σιλικονάτο. Πρόσωπο ταυτόχρονα γλυκό αλλά και kinky και μακριά ξανθά μαλλιά. Επικοινωνία καλή, με καλή γνώση ελληνικών. Για τους παλαιότερους, έχει ξαναδουλέψει στο συγκεκριμένο γραφείο, έκανε διάλειμμα και επέστρεψε πρόσφατα από τη χώρα της την τιμημένη Ρουμανία. Αφού μιλήσαμε λιγάκι να σπάσει ο πάγος, ήπιαμε και το κατιτίς μας, και γδύθηκε μπροστά μου με σέξυ τρόπο για να πάει να φρεσκαριστεί. Πολύ ωραίο σώμα, αδύνατο και σφιχτό, βυζόμπαλα τούμπανα όρθια και στητά, ωραίος κώλος και αυτός στρογγυλός και σκληρός και περιποθημένα ακροδάχτυλα πάνω και κάτω. Σύντομο ντουζάκι από εκείνη και από εμένα.

Η δράση ξεκίνησε ακαριαία στο κρεβάτι, με εκείνη να μου στήνεται στα 4 και εγώ να τη φιλάω στην πλάτη, στο λαιμό, να κατεβαίνω στην κωλοχαράδρα της, να τη γλείφω παντού, να μη τη χορτα΄νω. Μοσχομύριζε πργματικά. ΓΤη γυρνάω ανάσκελα, να γευτώ το μουνάκι της, πεντκάθαρο, όμορφο, με ωραία χειλάκια. Σωστή συμμετοχή, αφέθηκε στην περιποίηση μου, έπαιζε με το στηθος της, αναστέναζε πνιχτά. Είχα φτιαχτεί τρομερά με το θέαμα, και στη συνέχεια ξαπλώνω και αυτόματα το πέος μου βρέθηκε στο στόμα της. Ρουμανική σχολή στην πίπα, απίστγευτη, τον σάλιωνε, έπαιζε με τη γλωσσα της, με κοίταζε πονηρά, περιποίηθηκε και τη γύρω περιοχή. Εξαιρετική πραγματικά και ακούραστη. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση στα 4. Πραγματική απόλαυση, ωραίο στήσιμο και αίσθηση να μπαίνω μέσα της χαλαρά και σταδιακά πιο έντονα. Ανταπόκριση όπως πρέπει, χωρίς υπερβολές, δέχτηκε και κάποια μπατσάκια στο κωλομάγουλα. Μεταφερθήκαμε στη συνέχεια στον καναπέ όπου το έπαιξε καουμπόισσα πάνω μου με τρελλό ρυθμό και καρφώματα και συμμετοχή ανεβασμένη, με εμένα να μη χορταίνω τις ρώγες της και να τη φιλάω στο λαιμό και πεταχτά στο στόμα, μιας και ψιλοαποφεύγει τα γλωσσόφιλα κλπ. Τελευταία στάση ιεραποστολικά με εκπληκτικό άνοιγμα, με τα πόδια της πίσω, να απολαμβάνω το πρόσωπό της, την εικόνα όλη, δέχτηκε έντονο σφυροκόπημα, το κορίτσι δεν μα΄σησε, με παρότρυνε για πιο δυνατά, καυλιάρικα βογγητά και νιώθωντας να έρχεται το τέλος δίχως επιστροφή, την έβαλα να με στραγγίξει με το σούπερ στοματικό της όπερ κ εγένετο μετά από έναν ακόμη ωραίο γύρο καυλιάρικης πεολειχίας και τα πήρε όλα στοματάκι μην αφήνοντας τίποτα να πέσει κάτω κοιτόντας με αθώα και καλά με τα ματάκια της...

Η Μelissa ήταν μια ευχάριστη ωριαία παρέα για εμένα, μακάρι να μπορούσα και για παραπάνω, σεξουαλικά πολύ καλή και χωρίς να έχει αναστολές και μα και μου, σε ακολουθεί σε ότι της ζητήσεις, εμφανησιακά τα σπάει, ως μινιόν κοντοπούτανος τύπου ίνσταγκραμ σαν αυτούς που βλέπουμε και τον ματώνουμε για πάρτη τους, και αν της φερθείς ευγενικά και σε πιάσει σε τι μήκος κύματος κινείσαι σίγουρα θα σου δώσει ένα σούπερ πακέτο εμπειρίας!!

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 19, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2020
Λοιπον ακου τυπε τι γινεται με την μπεμπα ....εχει δουλεψει πιο παλια με το γραφειο οντωs ....ωραιο νακι εχει παρθει αρκετεs φορεs με καλεs εντυπωσειs αλλα και με καθοδηγηση ...δουλευε στην Φυληs και solo (ανεξαρτητη) για πολλα χρονια δηλωνει Ρουμανα αλλα ειναι απο τα μερη διπλα απο τα σκοπια πανω απο τον Ν.Ιωαννινων ...οχι οτι εχει καποια σημασια απλα για την αποκατασταση ....την επαιρνα πολλεs φορεs στο 60 σαν ανεξαρτητη στα διπλασια ειναι πολλα για την μπεμπα δεν ειναι για τοσο προσωπικη αποψη ...ισωs να ξαναδοκιμασω ετσι απλα ... γιατι οντωs ειχε εξαφανιστει για καποιο μεγαλο διαστημα ...αυτα !!!!Καπέλο
21 Ιουνίου, 2020
ενω δεν εχει το cim στις υπηρεσιες της,εσενα σε στραγγιξε ρε θηριο?και μαλιστα χωρις εξτρα χρεωση κ δυο φορες...ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
ωραιος ο φιλος και πολυ ωραια κ η ΜελισσαΚαπέλο
22 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια φορά όχι δύο και το έχει κανονικά στη στάνταρ τιμή
22 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα! θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η κοπέλα είναι πράγματι από την Ρουμανία και το γνωρίζουμε πολύ καλά για την συγκεκριμένη. Μπορεί να την μπερδεύεις με κάποια άλλη κοπέλα.Καπέλο
23 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Money Mouthαν αναφέρεσαι σε μένα άστο δεν σε παίρνει ξέρω πολύ καλά τι και πως ακόμα και πριν την είχατε εσείς χρόνια πριν σανadina... OK?... Πολύ παλιός στο άθλημα.. Χαιρετώ... Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κακή ή κάτι άλλο ίσα ίσα έχω βρεθεί μαζί της σε διάφορες χρονικές στιγμές αυτά... Και θα ξαναβρεθώ
24 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα. Το πιστεύουμε ότι το πιστεύεις αυτό που λες, αλλά όταν ξαναβρεθείς μαζί της όπως λες ότι σκοπεύεις, ζήτα της το διαβατήριο και μίλησε της αν ξέρεις έστω και λίγα Ρουμάνικα για να το εξακριβώσεις. Έξαλλου δεν είμαστε ρατσιστές και δεν έχουμε πρόβλημα από όπου και αν είναι η κάθε κοπέλα απλά η συγκεκριμένη είναι από Ρουμάνια.Καπέλο
24 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο site του γραφειου παντως,στην σελιδα της κοπελας γραφει πως δεν προσφερει CIM...
αν το προσφερε σε εσενα εισαι ωραιος κ μαγκας
29 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και απο που συμπεραινειs οτι εγω ειμαι ρατσιστηs ? Χμμμ; ακου λοιπον γιατι το τερματισεs αν ημουν αυτο που λεs δεν θα ειχα ταϊσει απο το '92 το μισο ανατολικο μπλοκ ετσι ....το επιασεs τωρα ? τα νουμερα ειναι απο 5ψηφια εωs 6ψηφια το σχολιο μου ειναι απλα ωs προs του λογου το αληθεs .....τωρα απο που και να ειναι δεν εχω κανενα προβλημα
(αρκει να περναμε καλα ) οπωs και δεν ειχα μεχριτωρα... λοιπον οκ ? χαιρετω μην με κανειs να το διαγραψω το γραφειο ειναι απο αυτα που συμπαθω και τιμω ....τελοs εδω
30 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα και πάλι. Δεν είπαμε σε καμιά περίπτωση και για κανέναν ότι είναι ρατσιστής. Εμείς μιλάμε για εμάς και μόνο. Από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα.
30 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οκ Χμμμ;Χμμμ; ...οτι να ναι δεν ηπαρχει συνενοηση κριμα για το γραφειο ....τα λεμε !!!! Καπέλο
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2