Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Call-Girls 20207
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σε αυτη την κριτικη μου θα εχω σχεδον το ιδιο στυλ με την αλλη σημερινη μου κριτικη ωστε να παρετε μια ιδεα του τι γινεται με την Μαρια και να κρινετε μονοι σας. Παλι βαλτε και ενα ερωτηματικο διοτι με αυτη την φυλη οπως προειπα δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεις. Παμε πρωτα στα αρνητικα. Αμιλητη , δεν ξερει να φιλαει , πολυ ασχημα ντυμενη , βαμμενη , μαλλια και το ολο στυλ πολυ βλαχε. Στο γλυφομουνι που της πηρα ειχε καυλωσει και προσπαθουσε να μην βγαλει εστω μια αχνα. Πολυ συγκρατημενη γενικα και θελει λιγο περισσοτερη δουλεια και στην υγιεινη. Δεν μυριζει αλλα δεν μοσχομυριζει κιολας οπως αλλες. Στα τεσσερα απο τον κωλο κατεβαζει πολυ τα ποδια της και σε δυσκολευει μην την σφυροκοπησεις. Δεν αντεχει πολυ ωρα στο πρωκτικο. Λεσβιακο ουτε κατα διανοια. Δονητες ουτε απο μακρια. Θετικα. Πολυ ωραιο σωμα σφιχτο και νεανικο. Απιστευτη κωλαρα και ειδικα που δινει και κωλοτρυπιδα σε κανει καρδιακο. Καλο προσωπο που το χαλαει με το λαθος βαψιμο. Καλη πιπα. Αντεχει σφυροκοπημα απο το μουνι κυριως και σφαλιαρες στην κωλαρα της. Tα παιρνει στο στομα οπου τα φτυνει στο μπανιο. Καλη στην γυριστη σταση οπου βλεπεις την κωλαρα της να κουνιεται και σε τρελλαινει. Ανοιγει τα ποδια της καλα οχι τερμα. Σφιχτες ωραιες βυζαρες. Γενικα ενα πολυ καλο μουνι με καυλωτικο σωμα , που θελει ακομη δουλεια στο επικοινωνιακο κομματι και καποιος να ασχοληθει να την πεισει να αφησει ανοιχτο το μυαλο της για να γουσταρει. Πιεση εσωτερικη σε αυτη την δουλεια ουτε εργαλειο γινεσαι ουτε το γουσταρεις. Αυτα τυποι για να μην μου ζαλιζουνε τα αρχιδια οι γνωστοι , αγνωστοι βαση αυτων που ειπα δειτε αν γουσταρετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Γιώργος Ξύδης, Bonus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού