Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση με την Αφροδίτη έγινε το απόγευμα της Δευτέρας στην γκαρσονιέρα ενός φίλου.
Μου αρέσουν οι αφρατούλες κοπελιές με μεγάλα μαστάρια, αυτός ήταν και ο λόγος που επέλεξα την Αφροδίτη… Ήρθε στην ώρα της απλά ντυμένη και ορεξάτη για σεξ, είναι αρκετά όμορφη κοπέλα με ωραία νεανική επιδερμίδα και σφιχτό κορμί… Δεν χάσαμε ωρα σε περιττές κουβέντες και μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι και μερικά γλωσσόφιλα έπεσα με τα μούτρα στις βυζάρες της για να τις χορτάσω…
Από πίπα η Αφροδίτη είναι αστέρι… έχει καλό ρεπερτόριο, χρησιμοποιεί λίγο τα χέρια της αρκετά τα βυζιά της και δεν κωλώνει να τον πάρει όλον μέσα της, μέχρι τον λαιμό…
Γίνανε δυο έντονοι γύροι σε γρήγορους ρυθμούς και με πολλά βογγητά… Ανάβει εύκολα η Αφροδίτη και επιζητά την ηδονή, ακολουθούσε τους ρυθμούς μου και βοηθούσε με τα στήσιματά της …
Την πρώτη φορά τελείωσα στα βυζιά της με Ισπανικό που μας έστειλε και τους δυο για ντουζάκι… Την δεύτερη τελείωσα μέσα της (στο προφυλακτικό) έχοντας την στημένη στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού…
Πέρασα καλά με την Αφροδίτη, είναι ευχάριστο άτομο, ορεξάτη για σεξ, δεν άκουσα αντιρρήσεις σε αυτά που ζήτησα και δεν με άγχωσε που καθυστέρησα να τελειώσω την δεύτερη φορά… Πολύ πιθανό να την ξαναπάρω στο μέλλον, μου άφησε καλές αναμνήσεις!..
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, TOMCRUISE, Reporter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού