Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 234138
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαι από τους "τυχερούς" που κατάφεραν από νωρίς να δημιουργήσουν ένα κανάλι επικοινωνίας με την Λίζα και την έχω συναντήσει αρκετές φορές. Μπορώ λοιπόν με σχετική βεβαιότητα να μοιραστώ μαζί σας ότι η Λίζα είναι ο συνδυασμός όλων αυτών που λίγο ή πολύ ζητάμε όλοι μας από ένα call girl. Η Λίζα είναι PSE και GFE την ίδια στιγμή. Ευγενική, δοτική, ερεθιστική, ένα καυλιάρικο πλάσμα που σε φτάνει εύκολα στην κορύφωση αφού μεταξύ άλλων - όπου και να την κοιτάξεις και σε όποια στάση και αν την απολαύσεις - είναι ποίημα. Λογικά πολλοί φίλοι θα στείλετε pm ζητώντας το τηλεφωνό της. Δεν έχω το δικαίωμα να σας το δώσω, άλλα και να το έκανα δεν πρόκειται να σας απαντήσει. Συμβουλή μου να την προσεγγίσετε γλυκά και ώριμα (διαβάζει όλα τα pm) και να περιμένετε. Αυτή η αβεβαιότητα, η γλυκιά αναμονή είναι κομμάτι της εμπειρίας σας με την Λίζα, είτε τελικά την συναντήσετε είτε όχι. Έτσι είχα ξεροσταλιάσει και εγώ κοιτώντας τις φωτογραφίες της πριν επικοινωνήσει για πρώτη φορά μαζί μου. Η Λίζα είναι μοναδική και έχει έναν μοναδικό τρόπο να επιλέγει τους ανθρώπους που θα ξαπλώσουν δίπλα της. Τα σέβη μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Antonis A45, GIORGIO222, koumanidas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2020
Τηλ επικοινωνιας?
18 Ιουνίου, 2020
Μπορώ να έχω τον αριθμό της κυρίας φίλτατε? Να δοκιμάσω τουλάχιστον σαν ρομαντική ψυχή κ γω. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
18 Ιουνίου, 2020
Έχει τόσα όμορφα call girls και συνάμα άριστων υπηρεσιών που το βρίσκω λιγάκι ανώφελο να περιμένεις πότε θα σου απαντήσει μια Κα Λιζα
Τι να πω ρε παιδιά να γαμησουμε θελουμε όχι να παντρευτούμε ...το κάναμε μια φορά , την επόμενη θα είσαι πολύ μακακας που λέει και μια ψυχή .....
21 Μαΐου, 2021
μπορώ να έχω το insta της σε pm ?
C
Chrispap24
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4