Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρακολουθουσα απο καιρο τις κριτικες της Ασημίνας που εδειχναν μια κλασσικη περίπτωση PSE. Ειδικα με ιντριγκαρισαν οι προσφατες κριτικες που την ανέφεραν ως "σκυλι του πολέμου". Οπότε με την ομαλοποίηση της ξενοδοχειακης αγοράς αποφασισα και εγω να την τεστάρω.
αριστη συνεννοηση με το γραφείο και αφιξη σε γνωστο (και ποιοτικο) ξενοδοχείο της Συγγρου
η κοπέλα σεβαστηκε την παρακληση για dress code (φορούσε ακριβως στις φωτο, μονο λευκες καλτσες με τα λευκα πορνο-τακουνα και τιποτε αλλο Έρωτας) και προφανως άρχισαν να μου τρεχουν τα σαλια, αφού η γκομενα είναι σκέτη τσοντα με απιστευτο και γυμνασμενο σώμα με μπολικα καυλωτικα τατου, πολυ καλο φτιαγμενο βυζί και απίστευτη κωλαρα (μαλλον φτιαγμενη επίσης), ενώ το προσωπο ειναι υπερ τσόντα με καπως αγριο, αλλα προκλητικο - σεξυ πρόσωπο και ελαφρως αποτυχημενη παρεμβαση στα χειλια (που ομως τελικα συμβαλλει στην -προσωπικη- εντύπωση της τσοντάρας)
εξαιρετικη συμπεριφορά, καλη πίπα με πνιξιματα, γλυψιματα και rimming ενθεν και ενθεν, ζορίστηκε λίγο με την πίσω πόρτα , αλλα δεν είπε πουθενα οχι, ενώ το μουνακι της πολύ στενό (ειδικα για σχετικα προσφατη μανουλα), το οποίο οταν έχυσε παραλίγο να μου στρσγγαλισει τον ... λουτσο
τελειωμα στο σωμα την ωρα που μου εκανε rimming, ενω η συναντηση εληξε με συζητηση για κοινους γνωστους στο χωρο και μπανακι απο κοινου και ολιγον γουτσου γουτσου για κατευοδιο
θα τη ξαναδω σιγουρα, γιατι τετοιες τσονταρες αξιζουν να γινουν στανταρακια (ακομη θυμαμαι τη θεα της απιστευτης κωλαρας της στα τεσσερα Ναι!)


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, kwstasxat, james034 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2020
Σου είχε ξεφύγει λόγω απαγορεύτικής τιμής

Π
18 Ιουνίου, 2020
χαχα καλο, αλλα οχι εντελως ακριβες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2