Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εκεί που πήγαινα για αλλα κορίτσια του y.a βλέπω νέα άφιξη και παρόλο που είμαι ρωσολατρης ήταν τούμπανο η Ελενα ρωτάω Αντζυ μου λέει σήμερα ξεκινάει αλλά έχει καλή προϊστορία στον χώρο.Έρχεται το μωρό ψηλή νταρντανα με ένα στενό τζιν.Το σουλουπι της μου θύμισε Φαίδρα και το πρόσωπο την Βούλα βαβατση γνωστή πορνοστάρ της sirina.Γενικα έχει κάτι εκφυλο τσοντε θες να την σκίσεις άμεσα.Βυζι στητό φυσικό χείλη πειραγμενα τσιμπουκοχειλα γενικα πολυ κοντά στις φωτο απτο site.Είχε φέρει και ρούχα που ζήτησα.Το κακο ότι φιλούσε πεταχτά δεν ξέρω αν τα αποφεύγει γενικά η φοβάται λόγω covid.
Στα του σεξ πίπα και 69 καλό έχει και πιρσινγκ στο μουνάκι της.Γουσταρει αγριο σεξ με χαστούκια στην κωλάρα και βρισιές.Την πήγα τρένο 40 λεπτά δεν παραπονέθηκε καθόλου γούσταρε όλες τις στάσεις έχυσε λέει 2 φορές. Σοσιαλ καλό μου είπε δούλευε κάνα μήνα παλιά σε άλλο γραφείο αλλά και πιο παλιά είχε περάσει από στούντιο με θυμόταν κιόλας Μεγάλο χαμόγελο
Ναζιάρα και καυλιάρα η μικρή παθητική ακολουθεί τον άντρα δυνατό εργαλείο πέρασε η ώρα σαν νερό μαζί της.Σκεφτομαι να την ξαναπάρω πιο πολύ ώρα παρόλο που δεν είμαι γενικά του repeat.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Jim25jim, james034 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2020
Συναγωνιστη, τα δαχτυλακια της περιποιημενα;
07 Ιουνίου, 2020
Συναγωνιστή καλησπέρα, δαχτυλάκια αφήνει μέσα στο μουνάκι της να βάλεις; Τα λεφτά πότε τα παίρνει αφού τελειώσει το σεξ ή πριν;
07 Ιουνίου, 2020
Μήπως είναι αυτή; https://www.bourdela.com/call-girls/girls/keisa-yourangels/
07 Ιουνίου, 2020
Δεν θυμάμαι καλά να σου πω την αλήθεια νομίζω ναιΧαμόγελο
08 Ιουνίου, 2020
Την έχω στο target group στα προσεχως γιατί βλέπω κωλαρα δυνατή.
10 Ιουνίου, 2020
Αφήνει δάχτυλα όπως επιβεβαίωσε και ο συναγωνιστής τα λεφτά στο τέλος αξίζει πιστεύω.Οχι δεν είναι αυτή.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6