Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βράδυ Δευτέρας, πιο αδιάφορο και από αγώνα Λεβαδειακού-Πιερικού, ψάχνοντας να δώσω μια πιπεράτη νότα στο κλείσιμο της ημέρας, κάλεσα το γραφείο και έχοντας διαβάσει τις καλές κριτικές για Νόρα, δοκίμασα να δω αν είναι διαθέσιμη. Και ναι ήταν για την ώρα που ήθελα...Έρωτας Δεν αργησε να έρθει στην προκαθορισμένη ώρα και μέρος. Η πρώτη εντύπωση αρκετά θετική, με ξανθό μαλλί, καρέ, πρόσωπο λίγο άγριο αλλά το προσπερνάς λόγω του χαμόγελου και με τα ωραία της μάτια να σε κοιτάνε ξεχνάς τα υπόλιπα. Σώμα ΄καλό, με ωραίες αναλογίες, μικρό στήθος, ώραιο κωλαράκι και πόδια τσουπωτό και περιποιημένα ακροδάχτυλα...

Κατευθείαν ενωθήκαμε στο ασανσέρ με τα σώματά μας σφιχταγκαλιασμένα και υγρά γλωσσόφιλλα να πέφτουν βροχή. Στο διαμέρισμα ίσα που μπήκαμε ντυμένοι, η τύπισσα μιλάμε λυσσάρα... Ντουζάκι άμεσο και σύντομο και πέσαμε κρεβάτι χωρίς πολλά περιθώρια από μέρους μου και παραδόθηκα στην μαεστρική της πίπα. Άψογο τσιμπούκι, βαθύ, "σφιχτό", με τα χείλη της βεντούζα στον κορμό του πούτσου μου. Γλείψιμο ανεμπόδιστο και χωρίς ντροπές και στην οικογένεια, με σάλιο και φτυσίματα και ωραίο ρυθμό. Σειρά για το δικό μου μέρος, με το μουνάκι της να ανοίγει σαν τριαντάφυλλο στην περιποίησή μου. Πεντακάθαρη, μοσχομυριστή, έχει από τα πιο ωραία χειλάκια που έχω συναντήσει. Καλή αντίδραση, καυλιάρική, αν και λίγο πιο υπερβολική από όσο θα ήθελα. Πέρασμα καπότας και κατευθείαν κάρφωμα σε ιεραποστολικό με εκείνη να με γραπώνει και να με φιλάει παθιασμένα, η γλώσσα της μπλεγμένη με τη δικιά μου σευνέχεια. Κούνημα λεκάνης συνέχεια πάνω στον πούτσο μου και να αναστενάζει ηδονικά. Αλλαγή στα 4, με θέα το κωλαράκι της το ωραίο, έντονος ρυθμός, με χαστούκια στα κωλομέρια που γούσταρε άγρια, τράβηγμα από τα μαλλία προς το μέρος μου. Ρυθμός συνεχής Έρωταςκαι αδιάκοπος στα κόκκινα. Μεταφορά στον καναπέ σε cowgirl με βαθιά καθίσματα πάνω μου και φιλιά και αναστεναγμοί να συνοδεύουν τη φάση. Αφού δεν έσπασε ο καναπές πάλι καλα....Ναι!Ναι! Μεταφορά ξανά κρεβάτι όπου άνοιξε τα πόδια και άρχισε να παίζει το μουνάκι της και μετά από λίγο με βαθιά βογγητά έκανε squirt και την ίδια στιγμή μετά από 2 δευτερόλπετα ήρθα κ εγώ στο πρόσωπό της και εναπόθεσα τους χυμούς μου πάνω της με ένα σαρδόνιο χαμόγελο να σχηματίζεται στο πρόσωπό της.

Η Νόρα είναι μια πολύ καλή επιλογή για να ευχαριστηθείς άγριο σεξ, χωρίς αναστολές, σε ακολουθεί παντού, γουστάρει και εκείνη τη φάση, θέλει να περνάει κ αυτή καλά, τρελαίνεται για πίπα και είναι ευγενική και στην κουβέντα έχει πλάκα. Πέρασα όμορφα, ίδρωσα, έφτασα στα όρια μου και σίγουρα θα τη συναντήσω κάποια στιγμή στο μέλλον...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2020
Καλήμερα φίλε,
Αλήθεια κάνει squirt??
Ψάχνω τέτοια κοπέλα.
29 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλήθεια αλήθεια...μόλις τη βρήκες...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
02 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφού το έχουν πει όλοι στις κριτικές τους ρε αδερφε! Κάνει squirt κανονικότατα η κοπέλα. Είναι μέσα στην καύλα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3