Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία της συνάντησης είναι ενδεικτική αλλά κάπου αυτό το διάστημα έγινε το ραντεβού. Κοιταγα την Έλλη πολύ καιρό στα social και ήθελα να την δοκιμάσω η αλήθεια είναι πως την είχα γνωρίσει πριν κάποια χρόνια σε γνωστό νυχτερινό μαγαζί του Ωρωπου και απο τότε μου είχε κολλήσει στο μυαλό. Η επικοινωνία με το γραφείο αν και κατατοπιστική ήταν ψιλό αγενής αλλά δεν με πείραξε γιατί όλοι έχουμε τις μέρες μας . Έκλεισε λοιπόν το ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο των Β.Π. με μια ενδεικτική ώρα 20:00 , εγώ ανυπόμονος λοιπόν πάω μισή ώρα νωρίτερα και περιμένω η ώρα έχει πάει 20:40 το κορίτσι τίποτα, πάει 21:00 τίποτα έλεγα να πάρω τηλ αλλά δίσταζα μην δημιουργήσω πρόβλημα στην κοπέλα. Για να μην μακριγωρω η ώρα είχε πάει 22:00 όπου και τελείωσε η υπομονή μου και πήρα τηλέφωνο το γραφείο, μετά από 2 λεπτά με πήρε τηλέφωνο και μου ζήτησε συγγνώμη η κοπέλα απλά είχε τρομερή κίνηση στον δρόμο. Πράγματι στις 22:15 η Έλλη μου χτύπησε την πόρτα. Η εμφάνιση της αψεγάδιαστη με μια μυρωδιά από αιθέρια έλαια. Καθώς κατάλαβε ότι είχα ξενερώσει η κοπέλα πάλεψε να μαζέψει τα ασυμμάζευτα με πολλούς τρόπους και με ανταμείψε για την αναμονή μου πλήρως. Θα την ξανασυναντουσα σίγουρα γιατί είναι δοτική και παίρνει από λόγια και δεν κάνει ότι της κατέβει. Στα του σεξ πίπα μέτρια με πολύ σάλιο και με πολύ προσπάθεια αλλά δεν το παίρνει όλο. Πρωκτικό καλό αλλά με υπομονή και τα social άπιαστη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
360€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Frozenmac
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
43
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, hornyasfuck, james034 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2020
τύπε 2 ώρες στήσιμο στο δωμάτιο χωρίς να πάρεις τηλέφωνο μιλάμε για φοβερή υπομονή!Money Mouth Καπέλο
06 Μαΐου, 2020
Same thing happened to me. Girl came 2 hours late. Office kept on telling that girl is in traffic and pushed me to keep an appointment even after 1:30 hour of delay and inappropriate answer from office. Looking at girl's photographs I decided to keep the appointment and it was worth waiting because this girl is amazing Έρωτας . But I don't trust office as they might be not telling the truth. But because of office behavior I would not prefer the agency.
07 Μαΐου, 2020
2 ωρεσ στησιμο και της εδωσεσ και 360 ευρω φιλε σε επιασε κωτσο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3