Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λόγω δικών μου θεμάτων απειχα από το άθλημα αρκετό καιρόΝτροπή, νά σού ένα βράδυ όμως πού στη προσπάθεια να ψήσω ένα γκομενάκι με άφησε συξυλωΜαλακία καί πολύ καυλομενω... μονόδρομος λοιπόν οι φυλακές άγγελοι, πού σάν στρατιώτες είναι εδώ έτοιμες νά πέσουν στο πεδίο τού αγοραίου έρωτα για νά ικανοποιήσουν τις ανάγκες μας...
Για νά μήν τά πολύ λόγω, γρήγορη έρευνα στο μπου κατέληξα στο magic girl καί συγκεκριμένα στη μπελά ή την τίνα...τηλέφωνο και η τηλεφωνήτρια μου είπε ότι διαθέσιμη μόνο η Μπέλα αλλά είναι σέ ραντεβού καί θά ήμουν τό τελευταίο της ραντεβού...(περασμένη ώρα) κόλλησα λίγο γιατί φοβήθηκα ότι παίζει να είναι κουρασμένη καί νά καταλήξει σε ξεπετα... έδωσα εντολή στη τηλεφωνήτρια αν η κοπέλα νιώσει κουρασμένη νά μου ακυρώσουν τό ραντεβού.... καί περίμενα... σκάει μούρη λοιπόν η Μπέλα η αλήθεια είναι ότι η πρώτη εντύπωση δεν ήταν η καλύτερη... λόγω της ενδυμασίας, μου έβγαλε κάτι πολύ φθηνό και πατσολι... ευτυχώς τά ρούχα δεν έμειναν για πολύ καί μου αποκάλυψε τό υπέροχο κορμάκι τής... αμέσως γλυκανε και τό προσωπάκι τής, πολύ όμορφο τό οποίο άλλαζε ανάλογα με τις εκφράσεις τής ποτέ σκυλε ποτέ γατούλα... αρκετά όμορφη θά έλεγα, μικρό στητο βυζακι καί κωλαρακι ποίημα...η κοπέλα είναι για πιπινολαγνους... τό μόνο πού με χάλασε το δέρμα τής, ήταν λίγο τραχύ στους μοιρους και τά πόδια κατά τα άλλα πολύ καθαρή καί μοσχομυριστη... όσο αφορά τόν αγώνα ένα θά σάς πω ότι είχα πάρει για μία ώρα πρόγραμμα καί ο αγώνας κράτησε μιάμιση ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςκαί σταματήσαμε λόγω της κλίσης στο τηλέφωνο μου από τό γραφείο,γιατί τό δικό της ήταν στο αθόρυβο... Προσκύνημαειλικρινά αν δεν μας διακοπταν παίζει νά γαμιωμασταν μέχρι τό πρωί ή τουλάχιστον μέχρι νά λιποθυμήσω... μετά από τέτοιο γαμησι είπα ότι δεν χρειάζεται να ξανά δω γυναίκα για ένα μήνα... καί νά σού την επόμενη η καραντίναΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
72
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, Τζένη_magic, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2020
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1