Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αρχικα να δηλωσω οτι γραφω τωρα,μετα απο πολυ καιρο,μιας και λογω οικειοθελους καραντινας,θα λιωσω στο ιντερνετ Μεγάλο χαμόγελο.Δεν ειχα ξανασχοληθει με τον κλαδο,και γιαυτο διαλεξα την Ελλη!την γνωριζα απτα σοσιαλ,και αφου ειπα να το δοκιμασω,Για μενα η οικειοτητα ηταν απαραιτητο.Την εχω κανει follow πολλα χρονια τωρα,και παντα ημουν διακριτικος,χωρις ναμαι το κλασσικο λιγουρι που σχολιαζει με τα σαλια στο πληκτρολογιο.Μια Κυριακη εχουμε ρεπο ,λεω δεν γαμιεται...Παιρνω το θαρρος να κλεισω ραντεβου μεσω του γραφειου,απτην προηγουμενη μερα σε γνωστο ξενοδοχειο του Κεντρου,Ερχεται με μια μικρη καθυστερηση,αλλα δεν με χαλαει ιδιαιτερα μιας και ηδη ειμαι αρκετα αγχωμενος(ειναι αλλιως οταν πληρωνεις)Ανοιγω την πορτα του δωματιου,βλεπω το γλυκακι να μου χαμογελαει,ηταν εμφανως καλυτερη απτις φωτογραφιες και αρκετα εντυπωσιακη,προσεγμενο μακιγιαζ,και ενα αερινο φορεματακι,να διαγραφονται τα στηθη της.Ψηλη με πολυ αδυνατο σωμα,λεπτη και απιστευτο κωλαρακι(σημα κατατεθεν της).Αρχισε να μου μιλαει,θετικη αυρα εγω αγχωμενος,μιας και ειχανε περασει και δυο μηνες που ειχα να κανω και σεξ,με εκανε να νιωσω ανετα πολυ γρηγορα με το ναζι της.Μπηκε για γρηγορο ντουζακι,και επιστρεφει μονο με την πετσετα της,Καγκελο ο Χορχε...Με αργο περπατημα με πλησιαζει,μου χαμογελαει πονηρα και μου λεει"σαν καποιος να με θελει παρα πολυ",Ε ναι της λεω σε ακολουθω καιρο και ειμαι θαυμαστης σου.(Μαλακια μου) Ενιωσε καπως αμηχανα,αλλα δεν πτοηθηκε,το πηρε σαν κομπλιμεντο.Με φιλαει πολυ παθιασμενα,και τοτε παιρνω τον ελεγχο εγω.Ρουφηγμα σε λαιμο (απαλο μην αφησουμε και κανα σημαδι) και σηκωνομαι να της τον καρφωσω στο στομα.Πολυ υγρη και ωραια αισθηση με τα χειλη της,(βρηκε και λιγο δοντι,αλλα εχει μικρο στομα,και δεν εμπαινε ολος).Οταν εφτασα στο αμην,την στηνω στα 4,και μου ριχνει ενα βλεμμα,και ενα πονηρο χαμογελακι με νοημα οτι ειναι ΔΙΚΗ μου.απιστευτη αισθηση,το κορμι της στα χερια μου,με ενα υπεροχο αρωμα που σου μενει,αφου ημουν για αρκετα ωρα στα 4,την γυριζω ιεραποστολικα,για να απολαυσω και τα καλοφτιαγμενα βυζια της τα οποια χαιδευε αρκετα αισθησιακα,ενω της εγλειφα τις τρυπουλες της,χωρις αυριο....τα πνιχτα βογκητα της,με εκαναν να γινομαι πιο σκληρος ολο ενα και περισσοτερο,μιας και ηταν παρα παρα πολυ στενη.Προσπαθουσα να μην γινω παραπανο βιαιος απο οσο επιτρεπεται,εδειχνε να το απολαμβανει μεχρι ενος σημειου και μετα χαλαρωνα...Οσο ημουν μεσα της δεν σταματαγε να με χαιδευει και με φιλαει με πολυ γλωσσσα και αυτο με σκληραινε περισσοτερο.ΑΦου ενιωθα να κουραζομαι σωματικα και να το χω απολαυσει στο επακρο,αποφασιζω να τελειωσω στα στηθη της(απτην αρχη εκει ηθελα,και με μαλωσε να μην παει στο προσωπο η στα μαλλια της με ναζι που με τρελαινε ^_^ .Το αρχικο αγχος ειχε κανει περιπατο,Περασα πολυ ομορφα,και ηταν πολυ προσχαρη Θετικη αυρα και απιστευτα ομορφο χαμογελο,θεωρω οτι περασε και αυτη ομορφα(νομιζω τελειωσε 2 φορες σιγουρα).Την προτεινω ανεπιφυλακτα σε οσους πανε για πρωτη φορα με call girl,και εχουν το ιδιο αγχος με εμενα.Με την πρωτη ευκαιρια (οικονομικης η ωραριου) θα την ξαναπροτιμησω!!!
ΥΓ.Για να την ευχαριστησω της εκανα μασαζ μιας και μου ειπε οτι τρελαινεται,κι εγω ειμαι φυσιοθεραπευτης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
340€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KostasMx, Gingos, james034 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2020
Μου ριξανε καπως τις κριτικες δεν εβαλα τετοιους αριθμους,αλλα ελπιζω να εγινα κατανοητος το ποσο μαρεσε η εμπειρια Γλώσσα
14 Μαρτίου, 2020
Χμμ αφού γράφεις καλά λόγια για τη συμπεριφορά της, γιατί στη βαθμολογία της έβαλες 5,0;
16 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξερω τι παιχτηκε,εβαλα παραπανω σε ολα τα επιπεδα απο οσο δειχνει.Κριμα δηλαδη,
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3