Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Call-Girls 2662
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν η Λίντα είναι το κορίτσι των φωτογραφιών με ωραίο πρόσωπο και σώμα.Στα του αγώνα είχε μια ειρωνεία γενικότερα που δεν μου άρεσε (σεξ κάνουμε δεν είμαστε στην παιδική χαρά) δηλαδή ειρωνικά γελακια που δεν ήξερα αν με κοροιδευε ή όχι, τι να πω.. Πιπα καλούτσικη όχι όμως αξέχαστη μου τον σήκωσε και μετά έκατσε από πάνω μου, μετά την πήρα στα 4 ώσπου για να χυσω έβαλε τζελ και μου τον έπαιξε ενώ κάναμε 69, παιδιά αυτό το πράγμα με το τζελ και την καποτα είναι ότι χειρότερο δεν νιώθεις τίποτα δεν μπορείς να τελειώσεις εύκολα. Ντουζακι, η κοπέλα δεν μου έβγαλε όρεξη για σοσιαλ όπως είπα είχε ξυνιλα και ειρωνεία. Της είπα για 2ο γύρο και με κοιταζε με ύφος 'πωω τι μου λες ρε μλκα τώρα, άσε με να φύγω'Μαλακία 'τεσπα άρχισε την πιπα και έκατσε πάλι από πάνω μου ανεβοκατεβαινε για κάνα 10λεπτο αλλά το 2ο τελείωμα δεν ήρθε ποτέ. Αν με ρωτουσατε αν θα την ξανασυναντουσα; Προσωπικά Όχι. Μπορεί να είναι όμορφη και να έχει ωραίο σώμα, αλλά εγώ θέλω και συμπεριφορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, old boy, manosrazr και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2020
Διάβασα στο forum ότι άλλη ζήτησες και σου έστειλαν αυτή. Κακώς την κράτησες, έπρεπε να τη στείλεις από εκεί που ήρθε. Θα σέβονται τον πελάτη αν θέλουν δουλειά.
07 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε ντράπηκα να τη διωξω ρε συΧμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2