Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά γράφω σχόλιο για κοπέλα αλλά η συγκεκριμένη κοπέλα άξιζε ένα σχόλιο. Είμαι από περιοχή εκτός Αθηνών και εγώ τιμήσει αρκετές κοπέλες που οι περισσότερες (ειδικά εάν δεν ανήκουν σε γραφείο) δεν είχαν καμμία σχέση με τις φωτογραφίες και κακός δεν το έγραψα ώστε να προστατευα κάποιο υποψήφιο θύμα!Μετά από πολύ καλή συνεννόηση με το γραφείο ήρθε η ώρα της Stefani από την Σερβία. Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Αρκετά εμφανισημη,καλοντυμένη με ωραία αρώματα όπως λέει και ο προηγούμενος φίλος! Στοματικό πολύ καλό,ρουφάει τα πάντα καλύτερα από την ηλεκτρική Hoover που έχω σπίτι και με πολύ σάλιο! Πολύ σφιχτό κορμί,σφιχτό μικρό στηθος,και πολυ καλο πίσω σύστημα και ειναι αρκετά μάχιμη στον πόλεμο. Στο διάλειμμα είχαμε μια εποικοδομητική συζήτηση περί μοντέλων (ξερει πολύ καλα αγγλικά αλλά και αρκετά καλά ελληνικά που μπορείς να συννενοηθείς πολύ εύκολα. Εμείς μιλούσαμε μόνο ελληνικά.). Και στους δύο γύρους είχε παρα πολυ όρεξη η κοπέλα! Εύκολα θα ξαναέπαιρνα την Stefani!!!Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koskam, nosokomos, artem82 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2020
Επειδή δεν μπορώ να απαντήσω με πμ σε έναν φίλο που με ρώτησε(δεν ξέρω γιατι),η κοπέλα είναι πολύ περιποιημένη με βαμμένα νύχια χεριών και ποδιών(πολυ απαλό δερμα)και πολυ ωραιο άρωμα εκτός των άλλων που προανέφερα!Έχει περάσει πολλά χρόνια στην Γαλλία(θα φύγει σε 2 εβδομάδες πάλι απ ότι μου ειπε).
01 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε εμενα(επειδή εγω ρώτησα) ήρθε εντελώς απεριποιητη, άβαφα χέρια και πόδια, ωραίο μαλλι κατσαρο, ωραίο βάψιμο σε προσωπο με εντονα χειλη κ κραγιόν... Με εμενα η εμπειρία ηταν μέτρια... Καλύτερα να πηγαίναμε βόλτα στα Ηλύσια πεδία...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2