Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όπως είχα πει και σε μία προηγούμενη κριτική η επιλογή της κοπέλας γίνεται ανάλογα με την ψυχολογία της κάθε στιγμής και το feeling που σου βγάζουν οι φωτογραφίες που βλέπεις.Στην συγκεκριμένη περίπτωση ισως είναι και από τις λίγες φορές που οι φωτογραφίες ανταποκρίνονται 100% στην πραγματικότητα Είναι αυτό που βλέπεις 1 πιπίνι εκεί κοντά στα 22 με την τρέλα της νιότης αλλά και την απειρία αυτής.!!! Η επικοινωνία με το γραφείο όπως πάντα άψογη, εύκολη, ακριβης, ξενοδοχείο αριθμός δωματίου και τσουπ ανοίγει η πόρτα και ενα χαμογελαστό πρόσχαρο προσωπάκι με υποδέχτηκε. Αγκαλιές φιλιά και λέω καλά αρχισαμε.Αγγλικά τόσο όσο να μπορείς να κάνεις άνετη συζήτηση πριν ξεκινήσει φάση Ξέχασα να πω ότι η υποδοχή ήταν με το ίδιο πουκάμισο που φαίνεται και στις φωτογραφίες Λες να έχει dresscode??? Μετά από τα τσιγάρο μπάνιο και βγαίνοντας αντικρίζω στο κρεβάτι το μωρό να χαμογελάει και να χαμογελάω και εγώ .Μέχρι εδώ όμως.... τα υπόλοιπα κατρακύλα .Το μοναδικό θετικό το σώμα και το βυζί Προφανώς όπως καταλαβαίνετε λόγω ηλικίας είναι απίστευτα σφιχτό Από τα λίγα μεγάλα πού στέκεται στη θέση του και περιμένει να το ζουληξεις. Η πίπα αδιάφορη εντελώς τίποτα απολύτως πάνω-κάτω πάνω-κάτω πάνω-κάτω πάνω-κάτω λες και προσπαθούσε δεν ξέρω και εγώ τι. Για να καταλάβετε δεν θα έχυνα ποτέ έτσι. Άντε λέω να ασχοληθούμε με τίποτα άλλο, φιλιά παντού από πάνω μέχρι κάτω -όπως και γράφω φιλί στο στόμα με τίποτα- άς κατέβω λέω προς τα κάτω μπας και δούμε κάποια συμμετοχή Παρότι είναι ένα ζουμερό ροδαλό που χαίρεσαι να το γλύφεις μάλλον το εχει δουλέψει πολύ και μετά από λίγο μου λέει" πονάω πολύ σεξ τις τελευταίες μέρες" και τι έμεινε τελικά ιεραποστολικό κάνα δεκάλεπτο στα τέσσερα άλλο ένα δεκάλεπτο απρακτη εντελώς ...κάτι ψιλά από βογκητά και τέλος.....Απλα χαίρεσαι που πηδηξες την γκόμενά του γιου σου!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
223
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, Weruloa, sackatack2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2020
Κρίμα κι άδικο τέτοιο απίστευτο βυζόμπαλο και να είναι κομοδίνο....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1