Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν αν και ο τίτλος τα λέει όλα θα σας πω για την δυσάρεστη αυτή εμπειρία. Πήρα την κοπέλα σε δικό μου χώρο της έδωσα τα χρήματα πήγαμε στο κρεβάτι μου και με ρωτάει πόσο χρονών είμαι, της απαντάω και μου λέει με βαριεστησμενο υφακι αφού είσαι τόσο μικρός γιατί δεν πηδας καμία κοπελίτσα;! τι μας θες εμάς.. (εκεί ήταν που ξενέρωσα απίστευτα) λέω δε γαμιεται ας μην την σουταρω από τώρα.. Αρχίζει την πιπα μου καλούτσικη, αλλά η πουτσα μου δεν σηκώθηκε ποτέ, πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο 22 χρονών είμαι του πουστη αν έχουμε από τώρα πρόβλημα στα 60 τί θα κάνουμε.. Φαντάζεστε τι αρνητική ενέργεια έχει και πόσο αγγαρεία θεωρεί την δουλειά της ώστε να μην μου σηκωθεί και να κάνουμε σεξ.. Της λέω στο μισάωρο ότι με ξενέρωσε αυτό που είπες στην αρχή και μου απαντάει :είσαι αστείος.. Της ζήτησα κάποια χρήματα πίσω και μου λέει πληρώνομαι με την ώρα όχι με το σεξ.. Της ζήτησα μετά 69 μπας και σωθεί στο 90 η κατάσταση αλλά το μουνακι της ήταν απλυτο και μου λέει πάω στο μπάνιο, ούτε με το 69 μου σηκώθηκε (είχα φάει τρελή ξενερα) και της λέω δρόμο.. Πήρα το γραφείο μου ζήτησαν συγνώμη. Παιδιά πρώτη φορά πέρασα τόσο χάλια, η κοπέλα βαριέται την ζωή της τέτοια φόλα δεν έχω ξαναφαει στην μικρή έως τώρα μπουρδελοκαριερα μου.. ΜΑΚΡΙΑ να σωθειτε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alladalla, doc_lin και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2020
Πάρε το γραφείο και πες το μπούλο να της δώσουν...
Όπως επίσης και την Νατάσα...άμπαλη και αυτή...μόνο προσωπο έχει!
Ακούτε γραφείο...το μπούλο και στις 2.Προσκύνημα
23 Φεβρουαρίου, 2020
ουστ βρωμιαρα
23 Φεβρουαρίου, 2020
Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα. Έχει φάει κυνήγι και από εμένα όταν δούλευε Αθήνα...
B
Bonus
23 Φεβρουαρίου, 2020
Καλά αυτό με το μπάνιο ....έλεος πήγε ραντεβού χωρίς να πλυθεί Χμμμ;
23 Φεβρουαρίου, 2020
https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=ru&tl=en&u=https%3A%2F%2Fusercheck.info%2Fblack-list%2F1178-belousova-ekaterina-07081992.html

η κυρια αυτη ειναι μπλακλιστ μεχρι και σε πρακτορεια στο εξωτερικο
23 Φεβρουαρίου, 2020
για στα ρε φιλε, 22 χρονων και σου περισσευουν 160 για κωλγκερλ?
εγω στα 22 ημουν φοιτητης και ειχα 1 πενηνταρικο στην τσεπη οικονομιες μηπως και δωσω 25 στα μπουρδελα καποια στιγμη,

...και αντι να παρεις τελικα κωλ γκερλ (=ξανθουλα ανατολικοευρωπαια να βγαλεις γουστα πληρωνοντας παραπανω για την ωρα) παιρνεις τσιγγανα από την βουλγαρια? φωτο δεν ειδες? τέτοιες στα μπουρδελα βρίσκεις με 30 και πολύ καλυτερες και δεν χρειαζεται να ανοίξετε και κουβεντα για να σου πεταξει καμμια μαλακια να ξενερωσεις, και να ξενερωσεις ένα 30ρι εσκασες όχι 160.

τουλάχιστον αυτή η εμπειρια σε εκανε πιο σοφο να βαλεις μυαλο?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
23 Φεβρουαρίου, 2020
1.Για αυτό ειναι οι κριτικές φιλε,τουλάχιστον απο τους μη προμότορες
2.Δεν υπάρχει "συγνώμη" πρακτορείου αν δεν συνοδευτεί από γενναία έκπτωση σε επομενο ραντεβού ή σε επιστροφή χρημάτων.

Γενικά τα πρακτορεία είναι αρπάχτρες,δεν τους νοιάζει αν θα πάρουν τα 140 ευρω από ένα μπάζο ή μια μουνάρα,το ίδιο πράγμα ειναι για αυτούς.
Το Yourangels συστηματικά όποια κοπέλα δεν μπορεί να σταθεί ΑΘήνα την στέλνει Θεσσαλονίκη

Και μην μας τα κάνετε τσουρέκια με την Άντζυ και η Αντζυ ετσι και η Αντζυ αλλιώς
23 Φεβρουαρίου, 2020
Νεαρέ μια συμβουλή από 50ντάρη: Κόψε το σπορ αυτό που είναι και ακριβό. Δεν θα αναπτυχθείς σωστά σεξουαλικά με τις πουτάνες! Είναι πολύ νωρίς ακόμη για πουτάνες θα σε χαλάσει να ξέρεις! Αργότερα σε σχέση σοβαρή δεν θα... Επίσης εάν ξαναπάς -που δεν το εύχομαι- ζήτα έκπτωση λόγω τους ατυχούς περιστατικού! Αυτά και ξεκόλλα! Είναι πίτα στο μουνί έξω! Ευκολάκι!
23 Φεβρουαρίου, 2020
Μάγκες το φυσάω και δεν κρυώνει όμως Θεσσαλονίκη οι επιλογές μας είναι περιορισμένες 2 γραφεία έχουμε όλο κι όλο. Δεν είμαστε Αθήνα να έχουμε 10 πλασιες επιλογές ΓλώσσαΛύπη
24 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα συμφωνήσω με το παίχτη nnikitas1969.
Βγες έξω αγορίνα με κανένα τσάκαλο φίλο, μιλήστε σε μουνάκια ή βάλτε στοίχημα να φάτε οσες περισσότερες χλπτες μπορείτε.
Στο τέλος της βραδιάς θα πάτε, σπίτι θα ναι, αμάξι θα ναι, χοτελι θα ναι, με γκόμενα!
Ακολούθα αυτό το μοτίβο λίγες μέρες και θα ξεπατωθείς να χώνεις, άκουμε!!!
Μακάρι να χαμε τα χρόνια σου και το χρόνο σου!
Με τις ευχές μου!Κουλ
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2