Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 13 10
Call-Girls 19733
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ωραία παρουσία όπως οι φωτός του γραφείου, μέτριο ανάστημα γύρω στα 1.65 και ηλικία θα την έκανα πιτσιρίκα στα 25. Έντονα ζυγωματικά στο πρόσωπο που δεν φαίνονται από την γωνία που είναι τραβηγμενες οι φωτό του γραφείου αλλά με πολύ όμορφα γαλαζοπράσινα μάτια. Ευδιάθετο και κεφάτο κορίτσι που αν και δεν σκαμπάζει γρι Αγγλικά το προσπαθεί, κάποια στιγμή την έπιασε ένα γέλιο μας άκουσε όλος ο όροφος.... Βγήκαμε στο μπαλκόνι για να καπνίσουμε και εκεί έπεσε το πρώτο χαμουρεμα. Φόραγε ένα φουστάνι που γρήγορα της το σήκωσα να δω και να πιάσω τα θεσπεσια κωλομέρια τής εκεί κάυλωσα αρκετά θα έλεγα. Μου ξεκουμπωσε το παντελόνι εκεί έξω παίρνοντας μια πίπα απίστευτη και με σταμάτησε να μην την πηδηξω στο μπαλκόνι. Έχει ωραίο σωματακι που λόγο της μικρής ηλικίας της είναι σχεδόν αψεγάδιαστο, εν τω μεταξύ ποτε δεν κατάλαβα αν τα στήθη της είναι αληθινά ή φτιαχτά όπως και να έχει είναι πολυ όμορφα με ροζ θηλες που ανταποκρίνονται. Γουστάρει κάργα στοματικό και υγραινεται αρκετά αλλά ενίοτε βάζει και τζελ που δεν είμαι φαν αλλά οκ. Φιλάει αισθησιακά και το νιώθει το sex στα τέσσερα γουστάρει και αυτός ο κώλος Ο αυτός ο κωλος κοίταγε το ταβάνι κρίμα δεν είχα ένα 50αρικο να της το δώσω αλλά άλλη φορά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, Weruloa και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2020
πολύ ωραία η κριτική σου φιλαράκι!! την έχω στα προσεχώς τη συγκεκριμένη. Πάντως από τιος φωτό το στήθος για πλαστικό μου κάνει...
21 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημερα, και εγώ αυτής της άποψης είμαι αλλά επειδή το γραφείο αναφέρει σε "Στήθος: 3 (C) Φυσικό" δεν ήθελα να γράψω για κάτι που δεν είμαι 100% σίγουρος. Παρόλα αυτά έχει πολυ καλη αίσθηση, σχήμα και θηλες για πολυ ΓλώσσαΓλώσσα
22 Φεβρουαρίου, 2020
Πάντα χρήσιμες οι πληροφορίες που λένε αυτά που δεν φαίνονται στις φώτο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3