Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Call-Girls 4522
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Προσοχή η κριτική μου αφορά την εν λόγω ως Ania όπως εργαζόταν στο προηγούμενο γραφείο για την οποία δεν είχα γράψει τότε κριτική, κακώς το παραδέχομαι, καθώς πίστευα ότι δεν θα είχε το θράσος να συνεχίσει την κοροϊδία, αλλά μόλις την είδα πάλι εδώ, ξαναφουντωσα. Λοιπόν, για να μην πολυλογούμε την κυρία την έδιωξα στο 20λεπτο για να τελειώσει γρήγορα το μαρτύριο μου καθώς τέτοια αντιστοίχιση αυτού που ζούσα με το προηγουμενο ψευδώνυμο της δεν θα μπορούσε να υπάρξει : Άνοια με όλη τη σημασία της λέξης ! Έχουν υπάρξει και άλλες άνευρες συναντήσεις αλλά τέτοια απροθυμία και ξινίλα σε ραντεβού πρώτη φορά. Παρ’ όλο που η συνεύρεση τελείωσε πριν καν αρχίσει της έδωσα το full αντίτιμο και την έστειλα στη ευχή της Παναγίας! Τώρα εάν έχει κάτι αλλάξει στη συμπεριφορά της από τότε, τι να σας πω. Μόνο κάποιος θαρραλέος μπορεί να μας πει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, chris1955, fylobios30 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2020
Αγαπητέ θα μπορούσες να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός σε παρακαλώ. Το δέχομαι ότι αυτή είναι η γνώμη σου αλλά βοήθησε λίγο περισσότερο. Πέρα της ξυνίλας που καταλάβαμε πάνω κάτω τι εννοείς. Τι άλλο έχεις να προσθέσεις;
20 Φεβρουαρίου, 2020
αν και εγω θα ηθελα να μαθω τι εγινε και ξενερωσες τοσο, θα ηθελα να σε ρωτησω, γιατι της εδωσες ολα τα λεφτα?
20 Φεβρουαρίου, 2020
Για να απαντήσω και στους δυο φίλους, καταρχήν δεν υπήρχε καμία διάθεση από την πλευρά της κοπέλας να ανταποκριθεί σε οποιαδήποτε προσπάθεια μου για foreplay, ήταν εντελώς απαθής και ανέραστη. Συγγνώμη αλλά δεν είμαι έφηβος και στην προκειμένη περίπτωση δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Δεν ξέρω πως να σας το εξηγήσω αλλιώς. Επίσης κάτι που για εμένα είναι πολύ σημαντικό, ίσα που ακούμπησα τα χείλη της. Τι french kiss και αηδίες!'Οσον αφορά το χρηματικό, δεν θέλω να έρχομαι σε καμία αντιπαράθεση με τις εργαζόμενες του χώρου, όμως θεωρώ ότι έχω υποχρέωση να ενημερώσω του υπόλοιπους, όπως έχω ενημερωθεί και έγω σε ανάλογες περιπτώσεις.
B
Bonus
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3