Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 74 10
Call-Girls 159037
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είναι καμιά φορά που σε πιάνει και θες να γαμησεις μιλφαρα που από μέσα σου ηχεί το γνωστό η γριά η κότα...Με ότι βέβαια έχει επακόλουθο αυτή η φράση...Λοιπόν από τα τόσα reviews που παίζουν και το γενικό μέσο όρο πίστευα ότι θα γαμησω κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που είδα...Αρχικά το γράφειο σωστό και τυπικό ίσως ότι δουλεύει με λίγα εσκορτακια τα οποία τα κουμαντάρει εύκολα.Φωτογραφιες σημειώσετε Χ...Παλιές και χωρίς μάπα με θολή επεξεργασία του φωτορεπόρτερ...Εάν βαθμολογουσα τις φωτό της ένα 2/10 θα της κούμπωνα...Ντύσιμο συντηρητικό δεν την κανεις ότι πάει να βγάλει νυχτοκαματο σε βίζιτες..Αγγλικά καλά επικοινωνία έχει αλλά όχι για πολλά πολλα.Εχει σημάδια κούρασης πολλά χρόνια μάλλον στο κουρμπετι...Σαραντάρα και μη πω και σαρανταπέντε παρά κάτι...Μπουκιτσι χωρίς deep που για την κλάση της δεν επιτρέπεται πρέπει να τον βάζει όλο μέσα και να χύνεις στο τριλεπτο...Στο γαμησι δεν είναι και τίποτα το τρελό που έπρεπε να γίνεται μούσκεμα και να παίζει θεατράκι που θα συγκινούσε και τον πιο δύσκολο γαμιά...Μάλλον τα χρόνια περάσανε και κουραστηκε...Εγώ δεν...

Τέλος 6Υ44!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
6Y44
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.153
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, TOMCRUISE, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2020
"Σαραντάρα και μη πω και σαρανταπέντε παρά κάτι"

Κοντά στα 50 πλέον συναγωνιστή.
Πάρα πολλά τα χρόνια στο κουρμπέτι και αμέτρητα τα χιλιόμετρα.
Έχω καιρό να την δω αλλά για εμένα ήταν πάντα τίμια....
(Updated: 16 Φεβρουαρίου, 2020) 14 Φεβρουαρίου, 2020
"Αγγλικά καλά επικοινωνία έχει αλλά όχι για πολλά πολλα"

Η Iζα δεν ξερει καλα καλα τι σημαινει το yes και ο αλλος γραφει οτι "επικοινωνησε" στα αγγλικα και καλα κιολας.Εγκυρη ενημερωση οχι οτι ναναι...
Μαααστα
16 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε κάθομαι με τα εσκορτακια να πιάσω κουτσομπολιό.Ξερει το γιες και κάποια απλά αγγλικά για να πηδηχτει.
(Updated: 16 Φεβρουαρίου, 2020) 16 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εισαι τελειως βλακας που ακομα επιμενεις οτι ξερει εστω και απλα αγγλικα.Ακουσες 2 3 πληροφοριες και εβγαλες τη σουμα.
16 Φεβρουαρίου, 2020
νταξει τωρα,η γυναικα οσο χρωνων και να ειναι,κανει τοπ γαμισια με συμμετοχη και ποικιλια.τα τιμαει τα λεφτα.
17 Φεβρουαρίου, 2020
Την έχω πετύχει λακομπα στο ασανσέρ.
Τίποτα το ιδιαίτερο..
N
nosokomos
20 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σιγά μεξικανε δεν σου είπαμε τίποτα...Κεφάλι σε τοίχο!
Την άποψη μου γράφω φίλε και αυτή είναι.οπως είχα γαμησει και τη Νίνα από αυτό το γραφείο έτσι πήδηξα και αυτή.Δεν είναι και τίποτα τοπ τεμάχια μη τρελενεσαι...Money Mouth
20 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειπα πουθενα οτι ειναι τοπ?Απλα παπαρια συναντησες και παπαρια αγγλικα μιλησες.
21 Φεβρουαρίου, 2020
Στις προηγούμενες κριτικές έχει γραφτεί ότι η κοπέλα μιλάει Ελληνικά. Μήπως συναντησες αλλη κοπελα ???
22 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Είσαι πελατακι του γραφείου...Χμμμ;
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2