Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 103 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 290824
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα να παίξω στα σίγουρα μια και το φεγγάρι ήταν στο γέμισμα της πανσελήνου και δεν ενδείκνυται για κασκαντεριλικια. Εδώ και καιρό απ το εν λόγο γραφείο έχω βάλει στο μάτι την Κέλλυ αλλά ακόμα δεν έχει κάτσει οπότε είπα να παίξω σίγουρη ζαριά με την Σοφία που την είχα τιμήσει από το πάλαι ποτέ Athens Diva και την ήξερα. Το ραντεβού κλείστηκε σε ξενοδοχείο της παραλιακής με άψογη συνεννόηση με την τηλεφωνήτρια Τζένη. (Ίσος να πρέπει να μπει και στο ρόστερ του γραφείου η Κυρία γιατί από την φωνή της και μόνο φτιάχνεσαι)

Το Σοφάκι στην ώρα της (5 λεπτά καθυστέρηση νοείται ως μη γενόμενη) Όπως ακριβώς την θυμόμουν αν και μπορώ να πω ελαφρός ανανεωμένη χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω σε τι. Ίσος τα μαλλιά της της πάνε πιο πολύ τώρα...! Πεντακάθαρη με αισθησιακό φιλί στο στόμα που με την πρώτη σε κάνει να σηκωθείς όρθιος...! Γρήγορα γρήγορα πέρασε στο μπάνιο και βγήκε με μια πετσέτα τυλιγμένη από το στήθος και κάτω... Χωρίς να χάνω χρόνο της έκανα ένα γλυφωμούνι με πολύ καλή συμμετοχή από πλευράς της, με πήρε στο στόμα της σε μια βαθιά, αργή και απολαυστική πίπα που όμως με πρωτοβουλία δικιά μου την διέκοψα γιατί ήθελα όσο τίποτα άλλο εκείνη την στιγμή να βρεθώ μέσα της! Την έστησα στα 4 και σφυροκόπησα όσο πιο δυνατά μπορούσα, με την θέα από την κωλάρα της να ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι μου και να μην αργεί να έρθει η πρώτη βολή! Σπάνιο για εμένα να τελειώσω τόσο γρήγορα πραγματικά εντυπωσιάστηκα. Μετά το σχετικό σόσιαλ και γρήγορο ντουζάκι άρχισε ο δεύτερος γύρος με δικιά της πρωτοβουλία μια και είχαμε αρκετό χρόνο μπροστά μας. Δεν θα κάτσω να σας γράψω περισσότερες λεπτομέρειες γιατί με βλέπω να τον παίζω όσο θυμάμαι. Ένα είναι το σίγουρο όμως, η επαφή με την Σοφία είναι πραγματικά ανεκτίμητη, τα 140 πιάνουν τόπο και μακάρι όσα κορίτσια ασχολούνται με αυτό το σπορ να έχουν την αντίληψη της για το πως πρέπει ένα εκδιδόμενο κορίτσι να συμπεριφέρεται στον πελάτη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kwstasxat, googlis και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2020
Χμμμ; χαχαχαχα μάλιστα
review reaction 3 hornyasfuck
13 Φεβρουαρίου, 2020
και ποιος θα σηκώνει τα τηλέφωνα Χμμμ;ἐγώΚεφάλι σε τοίχο!
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2