Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μέσα σε 48 ώρες ακριβώς συνάντησα 6 κορίτσια του glam!!! Η έκτη ήταν η Sasha!!! Και ήταν το απόλυτο κερασάκι στην τούρτα!
Το κορίτσι απ όταν είχε ανέβει την πρώτη φορά που ήρθε μου είχε κάτσει και είχα χαζέψει τις φωτογραφίες της πολλές φορές!
Πάντα όμως εμφανιζόταν κανένα "εντυπωσιακό ξέκωλο" κλπ και όλο έμενε εκτός η Sasha!
Στα + και το αναλ στις υπηρεσίες της!
Πάντα τη σκεφτόμουν, αλλά ποτέ δεν την έκλεινα!
Τη μέρα που το καρπουζάκι του γραφείου μου έκλεινε blind date και πήγα στο ξενοδοχείο χωρίς να ξέρω ποιά θα δω (τελικά απόλαυσα τη Rony) ... μου σφύριξε και δυο όμορφα λόγια για τη Sasha.
Αυτό ήταν, έπρεπε να τη δω! Παρόλο που ενώ έχει έρθει 2 φορές δεν έβγαλε κανένας και ποτέ ούτε κιχ για το κορίτσι.
Στην εκπνοή του 48ωρου λοιπόν, αφού 10 ώρες νωρίτερα έφαγα μια κρυάδα τύπου Gloria, ζήτησα να συναντήσω το "αλεπουδάκι" και η Καίτη κατάλαβε αμέσως που το πήγαινα!
Όταν έφτασε, γρατσούνισε την πόρτα σα γατούλα.
Άνοιξα, είδα ακριβώς αυτό που περίμενα. Το πρόσωπο των φωτογραφιών, με αυτά τα εκφραστικά μάτια, τα πεταχτά δόντια, που είναι λίγο στραβούτσικα, την "τετράγωνη" μυτούλα και τα λαχταριστά χειλάκια, με λίγο πιο ξανθά μαλλιά.
Δεν είναι η κλασικά όμορφη κοπέλα, αλλά για μένα ήταν τόσο ξεχωριστά όμορφη!
Με το που μπήκε με αγκάλιασε και με κοίταζε στα μάτια σαν να ήμουν ο έρωτας της ζωής της.
Έδειξε με τη μία ότι ήρθε με σκοπό να με ευχαριστήσει και φάνηκε κατευθείαν από τα φιλιά της και τη συμπεριφορά της. Αγγλικά προς το μηδέν, αλλά δε με προβλημάτισε στο ελάχιστο. Θα ήθελα πολύ όμως να μπορούσα να επικοινωνήσω καλύτερα!
Προσεγμένο ντύσιμο, και από κάτω μαύρα εσώρουχα και ζαρτιέρες! Λεπτά ψηλά πόδια, με ένα λαχταριστό κωλαράκι που κοιτάει στα μάτια τον ουρανό, λεπτή μέση δαχτυλίδι και 2αρι ελαφρώς χαλαρό στήθος!
Όμορφα μακριά δάχτυλα και πεντακάθαρη!
Δεν σταμάτησε να με φιλάει βαθιά και να με κοιτάζει στα μάτια ίσως και λίγο αγχωμένη!
Το κορμάκι της πανέμορφο με απαλή επιδερμίδα, ξανθό χνουδάκι στη μέση και αέρινη κίνηση!!! Piercing στην κοιλιά και tatoo στον αυχένα και πιο κάτω, ένα κεφάλι αλεπούς (νομίζω).
Πανέμορφο νινάκι με μια καλοσχεδιασμένη καρδούλα στο εφήβαιο. Καιρό είχα να το συναντήσω! Η κοπέλα δείχνει ότι ενδιαφέρεται και δεν είναι σαν κάτι μπαζάκια που έρχονται απλά για να τα πάρουν και να την κάνουν.
Μετά τα γλωσσοφιλα γονάτισε, άνοιξε το παντελόνι και με αργό Και ταλαντούχο τρόπο με απογείωσε εκεί στα όρθια...
Όταν την έγλυφα παντού... το ζούσε και δε σταμάτησε στιγμή να με αγγίζει και να με κοιτάζει...
Το κορμί της καυτό και το ίδιο και τα υγρά της!
Ξέρει να το ζει, αφήνεται και της αρέσει...
Ακόμα κι όταν χτύπησε 2 φορές το τηλέφωνο και έπρεπε να μιλήσω... ήρθε κοντά και με τρέλανε παίρνοντας τον όμορφα στο στόμα...
Περιποίηση σε όλη την περιοχή και άριστη χρήση των χεριών της...
Ένας γύρος μιας ώρας, με ατελείωτες εναλλαγές...
Μαγεία το να την χαζεύω στον καθρέφτη σε κάθε στάση που την πήρα.
Κι εκείνη να κοιτάζει πως την παίρνω και να τα δίνει όλα.
Υπέροχη αίσθηση στο αναλ, που θέλει υπομονή γιατί είναι στενουλα, τα στησίματα της όμως θα σας αποζημιώσουν.
Κάποια στιγμή που την είχα ξαπλώσει στο πλάι και εγώ γονατιστός έμπαινα αργά και βαθιά μέσα της είδα ότι κοίταζε στο ημίφως πως την παίρνω στον απέναντι καθρέφτη.
Άναψα το φως... και δεν πήρε τα μάτια της από εκεί... υπερθέαμα!!! Συνεχίσαμε με το φως ανοιχτό, ενώ πολλές φορές το ημίφως καλύπτει τις ατέλειες, εδώ ήθελα να βλέπω κάθε λεπτομέρεια.
Το ζει απόλυτα και θέλει να σου δώσει ότι έχει για να σε ευχαριστήσει! Και το κάνει αληθινά, όχι με παπαριές και θεατρινισμούς.
Την απόλαυσα σε κάθε γωνιά του δωματίου, σε κάθε στάση, με τρυφερότητα, με πάθος αλλά και με τρέλα.
Στα 4, αλλά και στα όρθια πετάξαμε μαζί με ένα δυνατό και παρατεταμένο σκίσιμο, σα να μην υπάρχει αύριο...
Και στο τέλος, ξάπλωσε ανάσκελα την πήρα αγκαλιά, τη γέμισα με τα δύο δάχτυλα μου που γίναν αμέσως μούσκεμα, εκείνη αφοσιώθηκε στην κλειτορίδα της και μου χάρισε άλλον έναν οργασμό της....
Πήγα από πάνω της, κοιτώντας με στα μάτια έφαγε τα @@ μου και αφού τον πήρε δυνατά και βαθιά στο στόμα... εξαφάνισε κάθε σταγόνα...
Έμεινε εκεί κρατώντας τον στο στόμα για ώρα...
Πόσο υπέροχα είχα περάσει...
Με κάλεσε να πάμε μαζί για μπάνιο...
Τη χάζευα όσο φορούσε τα εσώρουχα της και ήμουν έτοιμος να περάσω άλλη μία ώρα μαζί της.
Θα την ξαναδώ σίγουρα για το βλέμμα της, για το πόσο αληθινή είναι, για τη συμπεριφορά της και τη συμμετοχή της, για τις υπηρεσίες που προσφέρει θέλοντας να σε ευχαριστήσει... και για την υπέροχη εικόνα της όταν την χαζεύεις να κινείται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.413
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, alpula, Annapurna και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2020
Σε 48 ώρες εξ κορίτσια ... Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1