Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τι να γραψω τωρα για την τεσσα. Να εχω καιρο να γαμισω πουτανα, να θελω να ξεδωσω καπως μετα απο λιγο πονεμενη φαση με γκομενα και να μου τιχαινει αυτο ! στην αρχη οταν μπηκε στο δωματιο μπηκε αερατη και ολο χαρα και ειπα ωραια θα περασω αλλα : φιλια με γλωσσα δεν δινει , τα μαλλια δεν επιτρεπετε να τα ακουμπαω , στον λαιμο της γαργαλιεται, πηγα να τη γλυψω λιγο στο παχυ με μεγαλα μουνοχιλα μουνι της και καθοταν με το ζορι σαν να ειχε ξαπλωσει για εξεταση γιατρου να κοιταει το ταβανι σαν λιποθιμη! Και τσιμπουκι χαλια αεροπιπα ! Πηγα να την καθωδηγησω να τον παρει ολον βαθια και μου ειπε οτι το βαθυ τσιμπουκι ειναι εξτρα !!! Μαλακία Και συνολο Στην 1 ωρα να εκατσε και 15 με 20 λεπτα στο ντουζ στανταρ που πηγε 2 φορες . Τι επλενε ηθελα να ξερα! α και ρεστα εκανε το κοροιδο φυσικα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
84
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, 6Y44, brdla1000 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2020
Μόνο για τα ρέστα ήταν τελικά ..!! Ένα 10ρικο άξιζε όλο αυτό και παλυ θα το έκλαιγες ..!!κριμα !!
06 Φεβρουαρίου, 2020
...τύπε απάντησε σε παρακαλώ...αν θυμάσαι...πότε την είδες?...

...το γραφείο το ενημέρωσες??...

ΚαπέλοΚαπέλο
W
WHATABOUTFUCK
07 Φεβρουαρίου, 2020
ελα ρε, τοσο χαλια? μου φαίνεται δεν αξιζουν πια τα cg τα λεφτα τους , οπως παλια. Οι περισσότερες cg ειναι ετσι στην συμπεριφορά
08 Φεβρουαρίου, 2020
Οι φωτογραφίς τόσο πολύ απέχουν από την πραγματικότητα; Πώς ήταν δηλαδή η κοπέλα από κοντά;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4