Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 14 10
Call-Girls 16402
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Μία ειναι κατά 90% σαν τις φωτο,κανονικό υψος,σχετικά ή αρκετά γεμάτη,με μεγάλο στήθος και κώλο.
Το πρόσωπό της είναι μέτριο,δεν την λες ωραία αλλά ουτε και άσχημη.
Εμφάνιση δηλαδη Ρωσίδας τροφαντής επαρχιωτοπούλας

Το μεγάλο μείον?Δεν σκάει ούτε ένα χαμόγελο

Εχει το ύφος ελληνίδας 50άρας μάνας που βλέπει να πιάνει ο άντρας της με λαδωμένα χέρια τις καινούριες άσπρες κουρτίνες.

Κάνει αξιοπρεπές σέρβις,καλή πίπα κλπ,για αεροπλανικά που αναφέρθηκαν οχι δεν υπάρχουν αυτά στο μενού.
Απλά δέχεται να την γαμήσεις όση ωρα θες,κάνει όπως προείπα καλή πίπα και αυτό,τίποτα αλλο.

Πάντα με υφος αυστηρο και συνοφρυωμένο.

Ευλόγη ερώτηση,γιατί την κράτησες?
Θες η ώρα,θες οικ@υλες,θες η ελπίδα μήπως κάνει τίποτα δυνατά πράγματα...όλα αυτά μαζί

Τζίφος,το 8.1 μέσος όρων κριτικών απλά δεν υπάρχει.εκτός αν έχουμε χάσει την έννοια και την αξία των αριθμών(μιλάμε για κοντά στο άριστα έτσι?)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
gnnakos
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
14.469
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Dirty69, Titswinger και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2020
ειναι εβραια μυστη μου γ αυτο ειναι κακομουτσουνη
31 Ιανουαρίου, 2020
Έσωσες τα ευρωπουλάκια μου γιατί την είχα στα πιθανά, οπότε κερνάω σουβλάκια και μπύρα φίλε Ναι! Γλώσσα
01 Φεβρουαρίου, 2020
Σε είχα ρωτήσει και σε προηγούμενη κριτική να μας πεις ποιος/ποιοι είναι οι προμότορeς.
Όπως ήταν αναμενόμενο, δεν απάντησες...
Έτσι, όπως επίσης σου είχα πει, πλέον περιμένω να απαντήσει ο antisthenis ποιος είναι προμότορας ή ποιος είναι συκοφάντης (chic) και να πράξει τα δέοντα.
01 Φεβρουαρίου, 2020
Δεν εννοώ εσένα φιλε σε καμια περίπτωση.
28 Δεκεμβρίου, 2020
Είχα απογοητευτεί και εγώ από τη συγκεκριμένη πάρα πολύ και την "λυπήθηκα" σε κριτική πραγματικά. Έβλεπα μόνο να γράφουν εγκώμια και έπη για πάρτη της και λέω δε γίνεται, εγώ ήμουν ο περίεργος που δε μου άρεσε. Αλλά τελικά είναι και άλλοι.

Έχει περάσει ένας χρόνος + από τότε που την πήρα και ούτε που θυμάμαι τι είχε γίνει, θυμάμαι μόνο ότι ηταν απογοήτευση, και στην εμφάνιση και στο σέρβις. Περίμενα ferrari και μου ήρθε fiat.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5