Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν μάγκες ακούστε. Πήρα την καιτη του κλαμπ σε δικό μου χώρο.. Η κοπέλα ήρθε, είναι όπως στις φωτογραφίες όμορφο προσωπακι πήγαμε στο κρεβάτι όπου άρχισε πιπα με προφυλακτικό (1ο φάουλ) μετά δέχτηκε αρκετό σφυροκοπημα στα 4 όπου έχει σφιχτο κωλαράκι είναι να θες να γαμας μια ολόκληρη μέρα, βγάζω μετά από κάνα τέταρτο την καποτα την παίζω λίγο για να την χυσω στη κωλαρα της. Μπαίνει για ντουζακι και μετά κάνουμε λίγο σοσιαλ κάνα τέταρτο, και μπαίνει με πιπα με προφυλακτικό πάλι για 2ο γύρο μου τον σήκωσε και άρχισα να την γαμαω στα 4 πάλι κάνα 5 λεπτό όπου χτύπησε το κινητό της (είπε ότι είναι ο οδηγός της) και μου είπε τέλος 10 λεπτά πριν τελειώσει το ραντεβού, δηλαδή είχαμε 9-10 και 10παρα 10 εφυγε.Μου φάνηκε ότι επειδή είμαι μικρός, ντροπαλος και αρχάριος σε αυτού του είδους τι γυναίκες ότι με εκμεταλλευτηκε και έφαγε χρόνο. Δεν θα την ξαναβλεπα εγώ προσωπικά..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimiadis, mancunian1986, mallias20 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2020
Παίχτη όταν πάνε να σου προσφέρουν υπηρεσίες μπουρδέλου σε αυτές τις τιμές με το ένα χέρι ζητάς τα λεφτά πίσω και με το άλλο δείχνεις την πόρτα...
03 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την επόμενη φορά σίγουρα αυτό θα κάνω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2