Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ROADTRIP ...για σεξοτουρισμο στη πρωτευουσα. φιλικο νεαρο ζευγαρι με προσκαλει για το γνωστο μας τριο αλλα η κοπελα ηθελε και λεσβιακο .. δε τις πιανεις απο πουθενα ολα δικα τους τα θελουν... οποτε που να βρεις τεταρτο μελος οταν εισαι 500 χιλιομετρα μακρια ..Λεω θα παρω τον ανθρωπο μου.ΠΕΡΝΩ στο γραφειο και για καλη μου τυχη πετυχαινω τη Αngie... (Aδυναμια μου λογο ευγενειας και παντα δε ξερω γιατι αλλα θελω αυτη να με εξυπηρετει καλο θα ηταν το γραφειο να τη βαλει και στο ΕSCORT CLUB πιο τακτικα στα τηλ να εχουμε και εμεις το ανθρωπο μας για να ειναι σιγουρη η βραδυα χαχα) Στο θεμα μας... λεω τι θελω και μου λεει αστο θα στο φτιαξω (εκφραση της που σε γεμιζει σιγουρια) ΗΡΘΕστη ωρα της πολυ καλο αυτο γιατι μεσα στο κεντρο απορω πως μπορεις να φτασεις στη ωρα σου .Κατεβηκα τη πηρα απο τη εισοδο μολις με ειδε μου αρχισε στα φιλια με ερωτευτηκε χαχαχ και σκεψου οτι ο χρονος δε ειχε αρχισει να μετραει χαχαχα μολις μπηκε μεσα και ειδε τη μικρη δε προλαβα να βγω απο το μπανιο ηδη ειχαν πλακωθει στα φιλια σα τα κοκορια... πολυ ομορφη .. απο τις 2 σελφι που εχει αυτη στο καθρεφτη τη αδικει η αλλη φωτο ειναι ακριβως ετσι .. στηθος οπως στις φωτο αλλα οχι τοσο στιτο.. στο σεξ τα δινει ολα πολυ δυνατος παιχτης και για τυπους που θελουν δαγκωματα μελανιεσ και γρατζουνιες ιδανικη εγω μολις ειδα κατι τετοιο τις ειπα be careful με νοημα και μαλλον καταλαβε οποτε δε ξαναδαγκωσε ..μαλον αναβει πολυ και δε ξερει πως να τα διαχιριστη γιατι πριν το σεξ στη πορτα φιλουσε με παθος χωρις δαγκωμα... μια υπεροχη βραδια με 4 ατομα πανω σε ενα κρεβατι με 2 πιτσιρικια θα το θυμαμαι για παντα... Ενα μεγαλο ευχαριστω ξανα στη Αngie ( ορκιζομαι οτι δε τη ξερω και δε πληρωνομαι) μερικες φορες νιωθεις υποχρεωμενος σε καποια ατομα γιατι τετοιες βραδυες δε ξεχνιουνται με τιποτα..( αν διαβασει ποτε η κοπελα τη κριτικη θα καταλαβει)χαχαχαχα οποτε για να ανακεφαλαιωσω γιατι σε αυτη τη ζωη κανεις δε χαιρεται με τη χαρα σου ( στα αρχιδια μου) εγω χαιρομαι .... η κοπελα ειναι πανεμορφη πολυ καλη στο σεξ .. πεντακαθαρη με υπεροχα εσωρουχα και καλτσες που θελεις να τη σκισεις μολις τη βλεπεις.. παιζει να σε σκισει και αυτη αμα τη αφησεις ενα υπεροχο 2 ωρο με πολυ τρελα και απο τους 4 τη συστηνω ανεπιφυλακτα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
994
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, GALLAS και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2020
που έχει σέλφι???? Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1