Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν η κοπέλα είναι τούμπανο από κορμί... πρόσωπο αρκετά όμορφο (για τα γούστα μου)... το γραφείο όντως απ' τα καλύτερα σέρβις... ΜΠΡΆΒΟ!!! Πάμε λοιπόν στο μωρό...στα συν... κορμί... πρόσωπο... επιδερμίδα... επικοινωνία (Ελληνίδα).... άνεση...με το που μπήκε άνετη αερατη φιλάκι και στα γόνατα με πίπα επιπέδου.... γλύφει τα πάντα και πολύ καλά!!!στα μείον...κάνει τα πάντα αλλά αν τα γουσταρει...αν δεν γουστάρει σε αφήνει για λίγο και μετά πάμε αυτό...πάμε το άλλο...μου έδωσε να καταλάβω ότι πρώτα θέλει να περάσει καλά εκείνη και μετά εσύ... μπορεί να έτυχε σε εμένα αλλά αυτό έλαβα...σε φάση που την εγλυψα με έκοψε για να την πηδήξω...οκ...αλλά εγώ ήθελα χυμούς όχι πιδουλο αυτή την στιγμή...τες πα και άλλα ψιλοπραγματα που για εμένα ήταν το αλατοπιπερο...πέρασα καλά όχι σούπερ με μια κοπέλα πολύ όμορφη με καλές υπηρεσίες αλλά όχι σε αυτή την τιμή...άρα όσοι θέλετε μία πολύ όμορφη κοπέλα που αν περάσει αυτή καλά θα περάσετε και εσείς καλά οκ...για εμένα μμμμμμμ...ίσως...για ακόμα μια φορά παιδιά δει γραφείο προσοχή λίγο στις τιμές...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.997
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, lagonisian, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2020
Εμένα δεν με άφησε να την γλύψω, ευγενική πολύ αλλά για άγρια πράγματα δεν είναι
28 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και σε εμένα δεν ήταν άνετη... ξεκίνησα από τα μπούτια γύρω γύρω απ' το μουνι και με το ζόρι να τα κατάφερα για 2λεπτα... μάλλον δεν θέλει να χάνει τον έλεγχο...αλλά όλο το πακέτο καλό ήταν...εγώ δεν θα την ξαναπάρω... εκτός και να μην βρω τίποτα άλλο από τα στανταρακια μου...σαν κορμί και σαν επιδόσεις (πίπα σεξ) άξιζε
28 Ιανουαρίου, 2020
Αμα η κοπέλα δεν αφήνεται να την κάνεις ότι θες (στα πλαίσια του προγράμματος που έχεις πληρώσει) τότε κλάφτα...Δυστυχώς έτσι είναι οι περισσότερες, σφιγμένες και μηχανικές. Δεν το ζουν...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3