Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι φωτογραφίες από την μια οι κριτικές από την άλλη η επιλογή ήταν μονόδρομος... τηλέφωνο στο γραφείο αλλά λίγο δύσκολο την ίδια μέρα αλλά βρήκαμε την επόμενη λίγο αργά σε χοτελι στο κέντρο... άκουσα τα τακούνια και μετά από λίγο ο χτύπος της πόρτας... πρώτη εντύπωση ήταν (πωωωω τι θα σκίσω σήμερα) παιδιά η γυναίκα είναι μούνα!!! Ύψος καμπύλες ντύσιμο συμπεριφορά όλα δένουν αρμονικά για να θες να την σκίσεις από εχθές... μυρωδιά ακόμα και τα τατουάζ...όλα ναιιιιιιιι!!! Φιλί από την αρχή σε σημείο που κατέληξε σε γυμνή στο κρεβάτι και να την γαμαω με την γλώσσα μου...τα υγρά ποτάμι... μύριζε υπέροχα πριν το μπανάκι...πήγε για μπανάκι και μόλις ήρθε γυμνή και την είδα είπα ναι ρε πουστη μου χαλάλι σου...στον αγώνα...φιλιά δάχτυλα πρωτοβουλίες συμετοχή όλα στο κόκκινο...όση καύλα και να έβγαζε ήταν αυτή που έπρεπε όσο έπρεπε για να είναι καυλακι και όχι νούμερο...3 γύροι με επιτυχία οι 2 στο σεξ με κατάθεση στο στόμα της και μια πιπουλα 15 λεπτά πριν το τέλος του ραντεβού με πρωτοβουλία δική της....μπράβο κοπέλα αλλά και στο γραφείο...από εμένα ναιιιι...!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.997
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, mallias20, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού