Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Σαββάτου και αφού είχε προηγηθεί οικογενειακή συγκέντρωση όπου μου τα είχαν κάνει...πλανήτες με διάφορα ζητήματα, έψαχνα κάτι ευχάριστο για να κλείσει χαλαρά η βραδιά και με θετική διάθεση. Μετά από 2-3 άκυρα που έφαγα από κάποια στανταράκια, σχημάτισα τον "μαγικό" αριθμό όπως τον αποκαλώ και στην άλλη άκρη της γραμμής η Τζένη, πρόθυμη να με ακούσει και να με εξυπηρετήσει. Όταν μου είπε ότι η Άννα Μαρία την οποία εξάλλου είχα ρωτήσει, είναι διαθέσιμη αμέσως απάντησα καταφατικά αφού έψαχνα κάτι σε ήρεμο,gfe και να έχω εγώ την πρωτοβουλία. Ούτε αεροπλανικά, ούτε ανάποδα ψαλίδια κλπ. Έτσι κλείστηκε το ραντεβού. Μια μικρή παρένθεση για τη Τζένη, δεν πρέπει να έχω συνομιλήσει με πιο ευγενική, γλυκιά και πιο άριστη επαγγελματία σε τηλέφωνο του χώρου. Αφενός πάντα είναι διατεθειμένη να κάνει το παν να σε εξυπηρετήσει, όπως με εμένα που παρότι δεν βόλευε απόλυτα η ώρα που ήθελα με βάση τα ραντεβού που είχε κλεισμένα, κατάφερε και τα συντόνισε όλα μια χαρά για να έρθει την ώρα που ήθελα η κοπέλα. Και αφετέρου δεν υπάρχει περίπτωση να της ζητήσεις να έρθει η κοπέλα κάπως συγκεκριμένα και να μην μεταφέρει το αίτημα του πελάτη, όπως της ζήτησα να έρθει με τις διχτυωτές κάλτσες των φωτό η Άννα Μαρία και όπως αποδείχθηκε αργότερα και αυτό το αίτημά μου εισακούσθη...Ναι!Ναι! Κλείνει η παρένθεση...ΣπασίκλαςΣπασίκλας Η Άννα Μαρία ήρθε στην ώρα της και η αγωνία που είχα αρχικά για το τι θα συναντήσω, αντικαταστάθηκε γρήγορα από την ερωτική μου κάψα. όμορφη κοπέλα, μελαχροινή, με γλυκό, παιχνιδιάρικο και αθώο πρόσωπο της ηλικίας της, όμορφα ντυμένη, με κολλητό τζινάκι που διέγραφε τέλεια το κωλαράκι της και από πάνω κοντή μπλούζα που άφηνε ακάλυπτη την κοιλιά της και να φαίνονται οι κοιλιακοί της. Άνετη και πρόσχαρη στην επικοινωνία, μιλήσαμε αρκετά για να σπάσει ο πάγος, κάτι που φάνηκε ότι το επεδίωκε κ η ίδια για να νιώσει πιο άνετα και να "ζεσταθεί"... Γρήγορο ντουζάκι και για τους δύο και τη βρήκα να με περιμένει στο κρεβάτι με τις διχτυωτές κάλτσες των φωτογραφιών και με ένα υπέροχο σετ κόκκινων εσωρούχων...

Αναλαμβάνοντας εγώ την πρωτοβουλία την ξάπλωσα απαλά στο κρεβάτι και ξεκινήσαμε με πολλά φιλιά, στην αρχή επιφανειακά, στη συνέχεια πιο παθιάρικα, στο λαιμό, ασχολήθηκα με τις όμορφες ρώγες της ενώ εκείνη ανταποκρινόταν όμορφα, ήρεμα χωρίς υπερβολές. Έφτασα στο πανέμορφο και περιποιημένο αιδοίο της, το οποίο δέχθηκε τη στοματική μου περιποίηση για αρκετή ώρα, βλέποντας τη να παίρνει μπρος πιο έντονα και οι αντιδράσεις της να είναι πραγματικά αληθινές. Μετά από λίγο και καταλαβαίνοντας από τη στάση του σώματός μου, έφερε τα πατουσάκια της στο ύψος του ερεθισμένου μου πέους και έτσι όπως ήταν με τις διχτυωτές κάλτσες μου προσέφερε μια απολαυστική footjob.Η αίσθηση πολύ ωραία και τέρμα ερεθιστική. Στη συνέχεια έπεσε και ξεκίνησε να ανταποδίδει τη στοματική μου περιποίηση, με απαλό και αισθησιακό τσιμπούκι, με ρυθμικό κούνημα του κεφαλιού, κυκλικές κινήσεις γύρω από το πέος μου και τη γλώσσα της να κάνει ωραία παιχνίδια πάνω στον κορμό του πέους μου. Περιποιήθηκε και τα μπαλάκια μου για αρκετή ώρα, προσφέροντας ακόμα πιο πολλά κύματα ηδονής.

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα με cowgirl, με τα κορμιά μας ενωμένα, να έχει γείρει πάνω μου, να φιλιόμαστε, να νιώθω την ανάσα της, να κινείται μπρος πίσω, να τρίβει την κλειτορίδα της, ενώ και εγώ δεν έχασα την ευκαιρία να έχω σε πρώτο πλάνο το στήθος της. Η αίσθηση του κόλπου της απίστευτη καθώς είναι πολύ σφιχτή και να νιώθω κάθε της σύσπαση. Στη συνέχεια ανέβασε ρυθμούς,πιο έντονες διεισδύσεις, να την έχω πιάσει από τα καπούλια και να επιδιώκει φουλ διείσδυση με ένταση και εκείνη να βγάζει σιγανές αισθησιακές και καυλιάρικες κραυγούλες. Γύρισμα σε reverse για να έχω καλύτερη θέα στα κωλομέρια της, έφαγε κ ένα δυο χαστουκάκια απαλά, συνέχισε να κινείται κυρίως μπρος πίσω, τρίβοντας την κλειτορίδα της, εκείνη να πιάνει το στήθος της και εγώ να μην ξεκολλάω από το κωλαράκι της. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, με άριστη ευλυγισία, της έφερα τα πόδια πίσω, έριξα λίγο το ρυθμό, να τη βλέπω έτσι ήταν όμορφο θέαμα. Ξανά φιλιά, αγκαλιές, της έβγαλα και τις κάλτσες και έπαιξα αρκετά και με τα όμορφα και περιποιημένα πατουσάκια της, κάτι που φάνηκε να της αρέσει αν κρίνω από το χαμόγελό της. Ανέβασμα ρυθμών, της έφερα τα πόδια ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου και η γωνία διείσδυσης τρομερή και φαινόταν ότι είχαμε πετύχει διάνα. όμως φάνηκε ότι πόνεσε, και με "έκοψε". Εγώ το σεβάστηκα και να πω την αλήθεια το εκτίμησα κιόλας, γιατί έβγαλε μια αλήθεια και ειλικρίνεια και στην τελική θέλω να νιώθει και άνετα η παρτενέρ μου. Ολιγόλεπτο διάλειμμα και συνέχεια στα 4, με σωστό στήσιμο, η αίσθηση υπέροχη, να νιώθω τον κόλπο της και να έχω στα χέρια μου αυτά τα νεανικά και σφιχτά κωλομάγουλα. Εδώ έδειξε να της αρέσει ο πιο έντονος ρυθμός, με ακολούθησε καλά και μετά από λίγο τελείωσα σε αυτή τη στάση απόλυτα ευχαριστημένος και εξουθενωμένος.

Η Άννα Μαρία μου προσέφερε μια πολύ όμορφη συνάντηση στα πλαίσια που ζητούσα. Ένιωσα ότι κάνω σεξ με το κορίτσι μου ή με μια συμφοιτήτρια που γουστάρω, έχει το στυλ της πιπίνας που θέλει να σε ξελογιάσει, κάτι που βοηθάει και η ηλικία της. Δεν είναι φυσικά για μεγάλο ζόρια καθώς έχει κάποια όρια, τα οποία είναι σαφέστατα πιο μειωμένα σε σχέση με άλλα κορίτσια αλλά και πάλι αν ακολουθήσεις το ρυθμό και αυτά που μπορεί να σου δώσει, θα μείνεις πολύ ικανοποιημένος. Και πιστεύω με την πάροδο του χρόνου θα βελτιωθεί περαιτέρω...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2020
Με ποια κοπέλα θα μπορούσα να περάσω ένα ωραίο 2ωρο σαν να είμαι με την κοπέλα μου? Ποια μου προτίνεις?
28 Ιανουαρίου, 2020
γιατί "φιλί χωρίς γλώσσα"; Δεν γούσταρες εσύ ή απέφευγε;
28 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο το συγκεκριμένο γραφείο η γενικά?? Απο ματζικ σιγουρα Αννα Μαρία, Σοφία και Ζηνα. Απο αλλα η συζήτηση ανοίγει
28 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@eridon1987 ειδα οτι δεν το επεδιωξε και δεν το επεδιωξα κ γω...
28 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από αυτό φίλε μου! Απλός δεν θέλω να φέρετε σαν επαγγελματικό ραντεβού αλλά σαν να με ξέρει, ολλο φόλες συναντώ Χμμμ;,ποια είναι γλυκιά από τις 3?
28 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@dragon18 όρμα Βανέσσα και Άννα Μαρία...ΚουλΚουλ και για πιο έμπειρες καταστάσεις με μια γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξης Σοφάκι...ΚαπέλοΚαπέλο
06 Μαρτίου, 2020
Αδερφέ 2 ερωτησεις. Η Αννα Μαρία είναι πιο ψηλη απο τη Ζήνα? Και ποια απο τις δύο θεωρείς οτι ειναι πιο όμορφη?
14 Οκτωβρίου, 2020
Πολύ δυνατή αναφορά !! Με αναγκαίες λεπτομέρειες (!!!!!) ..ειδικά τώρα που η ταρίφα έχει αλλάξει αρκετά
προς τα πάνω για την κοπέλα αλλά και τον πελάτη.

Σε κάθε περίπτωση χαίρομαι πολύ που , έστω και τόσο καθυστερημένα , την διάβασα έτσι ώστε να έχω μία
πιο καλή εικόνα για πιθανή συνάντηση και το VFM αυτής.

Εγώ , ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που αφιέρωσες και μας έγραψες για αυτή σου την εμπειρία !!
01 Σεπτεμβρίου, 2021
Η κλειτορίδα της είναι μεγάλη η μικρή...ξεχειλωμενη???
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9