Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
συμπεριφσυμπεριφορά «γραφείου»¨

Η επικοινωνια ηταν ευκολη ημουν εξω για ποτο με βαρεσε η καυλα και μεσα σε 20 λεπτα εκλεισα ραντεβου με την ενλογο κοπελα.. ευκολη και γρηγορη επικοινωνια με το γραφειο

υπηρεσίες (services)

πηρα μια ωρα με τελειωμα στο στομα (τιρηθηκε) η κοπελα μου ζητησε τα λεφτα πριν μπω για ενα γρηγορο μπανιο δεν μου φανηκε απαραδεκτο ουτε χαρηκα κιολας, ειχε στο κινιτο της χρονομετρο με 1 ωρα αν και δεν το επιασε ποτε ξανα απο την αρχη τησ συνευρεσης μεχρι το τελοσ, πραγμα θετικο πολθ

εξωτερική εμφάνιση/γενική συμπεριφορά

η κοπελα ειναι αυτη της φωτογραφιασ.. προσωπικα οι φωτογραφιες την αδικουν ως προσ τον κωλο γιατι απο κοντα ειναι πολυ καλυτερος σε σχημα αχλαδιου! εχει κωλαρα για τα γουστα μου.. απο την αλλη το προσωπο ηταν χειροτερο απο τισ φωτογραφιες ισωσ επειδη δεν ειχε βαλει make up πραγμα που με ξενερωσε λιγο. στο σοσιαλ, η κοπελα ειναι πολυ καλη και ευκολο να συζητησης μαζι τησ, εχοντασ πολυ καλη γνωση των αγγλικων. στα του αγωνα, κανει καλη πιπα οχι πολυ βαθια με αρκετο χερι αλλα και πολυ ναζι. δεν αντεχει τρελα το σφιροκοπημα αλλα δεν εχει προβλημα σε νορμαλ ρυθμους. στα 4 η θεα τησ κωλαρασ της ειναι πολυ καλη και εφερε ευκολα το τελοσ στο στομα τησ. Μετα καναμε λιγο συζητηση και εκει που μου ειχαν μηνει 20 λεπτα ξεκινησε ο δευτεροσ γυροσ μονο με τσιμπουκι. Οφειλω να πω οτι καταφερε να με τελειωσει για δευτερη φορα , πραγμα που δεν μου εχει συμβει ποτε και ηταν αρκετα ευχαριστω. Η κοπελα ειναι αρκετα καλη και φαινετε να θελει να ικανοποιηση τον πελατη οπως μπορει και αυτο ειναι πολυ θετικο. σιγουρα θα ξανασυναντουσα την κοπελα απλα το κοστοσ δεν ειναι πολυ βιοσιμο για εμενα..

(συγνωμη για τα ορθογραφικα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
96
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, JACK SPARTALOW, sackatack2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού