Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 25963
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απευθείας στα σημαντικά χωρίς έξτρα πάρλα.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με 2-3 μηνύματα. πολύ εύκολα. Αθήνα - Μόσχα ένα τσιγάρο δρόμος...
Καθυστέση ουδεμία. 5 λεπτά μαξ, έτσι για να μην ξεχνάμε ότι τις γυναίκες τις περιμένεις !!
Ομιλία εις την αγγλική την οποία κατέχει σε ικανοποιητικό επίπεδο.
Εμφανίσεις δύο...
α. Ντυμένη από μία απόσταση 2-3 μέτρα με εντυπωσίασε. το ύψος (πάνω από ένα εβδομηντακάτι...) και η κορμοστασιά βοηθάν πολύ σε αυτό.
β. Γδυμένη, που μετράει και περισσότερο, είναι ένα κλικ κάτω. μια χαρά, για να μην παρεξηγηθώ και την αδικήσω, αλλά ένα κλικ κάτω όπως προείπα.
Λοιπόν ψηλό κορίτσι, χυμώδες προς το νταρντανοειδές (όχι όμως πολύ ευτυχώς - στα δικά μου όρια ακριβώς), με στήθος μπόλικο που όμως έχει την κατιούσα του (πολύ νωρίς ηλικιακά δυστυχώς), πολύ ωραίο κώλο που αναδεικνύεται στα τέσσερα, μέτριο προσωπάκι με τα ίχνη της ακμής. το κορίτσι είναι νέο, λίγο πάνω από τα 20 όπως λέει. θα μπορούσες να την πεις και 25 πάντως σίγουρα νέα.
Στοματικό ικανοποιητικό, αρκετά καλό θα έλεγα, αν και δοκίμασα για λίγο.
Φιλί βαθύ με γλώσσα - πολύ γλώσσα - αλλά κάπως επιθετικό για τα γούστα μου. πάντως δεν είναι προσποιητό, το θέλει.
Χέρι απ'έξω μια χαρά (μεσα δεν δοκίμασα για να ξέρω) και εν συνεχεία γλύψιμο που της άρεσε. υγραίνεται...μια χαρά καθαρή χωρίς απρόοπτα.
Ιεραποστολικό για κανένα τέταρτο και μετά στήσιμο στα τέσσερα που είναι κατ'εμέ η πιο καλή στάση να την απολαμβάνεις. εξαιρετικό κωλαράκι στην όψη, πολύ καλή συμμετοχή και κάπου στο 40κάτι έληξε. χωρίς δεύτερο γύρο αφού έτσι κι αλλιώς βιαζόμουν.
Μια χαρά ανοιχτό κορίτσι στην ομιλία, το έχει.
Μπορεί να την ξανασυνατησω σε ντούο, δεν το συζήτησα μαζι της (αν και πως και τι) αλλά ίσως το κάνω. για κάποιο λόγο με προιδεάζει...
Αυτά τα ολίγα κύριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, kaavlas, alpula και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2020
Κάνει ντουο φίλε? Έχω την εντύπωση πως όχι.
21 Ιανουαρίου, 2020
δεν ξέρω, όπως έγραψα δεν το συζήτησα.
όταν μάθω θα ενημερώσω στο νήμα
J
john100
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2