Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 21 10
Call-Girls 25283
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
την σαντρα την ειχα βαλει απο περυσι στο ματι αλλα δεν ειχε κατσει. καυλες πολλες και ειπα να γινει. ειχα διαβασει πολλα θετικα και ειπα να γινει η συναντηση. χτυπαει την πορτα μπαινει μεσα. κοντουλα οπως γουσταρω προσωπο καλο με τσιμπουκοχειλα που μαλλον ερχονται απο πλαστικη. δεν νομιζω να ειναι δικα της αλλα δεν με χαλασαν. φορουσε ενα φορεμα και ψηλα μποτακια με μαυρες ζαρτιερες μαυρο στρινγκ και ενα μπουφαν. φιλια χαδια αγκαλιες δεν παιχτηκαν ουτε στην αρχη ουτε κατα την διαρκεια ουτε ποτε. λεμε 1-2 μαλακιες βγαζει το μπουφαν της και με ρωταει αν εχω κανει μπανιο. της λεω ναι. ερχεται βγαζει την μπλουζα μου και με μυριζει στην μασχαλη. (πρωτο ξενερωμα). δινει το οκ οτι ειμαι καθαρος αλλα μου λεει να παω να φρεσκαριστω και κατω. λεω οκ. ουτως η αλλως δεν θα εκανα πανω απο ενα λεπτο. να ενημερωσω οτι μου ζητησε τα λεφτα απο πριν. τα εβαλα στο κομοδινο και ολα οκ. πριν παω μεσα ξεκιναει να γδυνεται. αρχιζω να την χαιδευω κανει στην ακρη το στρινκ να δω το μουνακι της. καλο μουνακι. οταν το ακουμπησα μου χτυπησε το χερι επειδη δεν ειχα πλυθει πρωτα. (δευτερο ξενερωμα). λεω οκ. πανω πλενομαι βγαινω εξω με περιμενε μονο με το στριγνκ τις ζαρτιερες και τα μποτακια. εχει και ενα τατουαζ χαμηλα στην μεση που ηταν καυλα. ξεκιναμε τα χαδια κλπ και ξεκιναει να με ψεκαζει. ψεκασε τα χερια μου ψεκασε την ψωλη μου ψεκασε και το στομα της. (τριτο ξενερωμα). ξεκιναει τσιμπουκι. τσιμπουκι πολυ καλο deepthoat πνιξιμο και το κρατουσε στο στομα πολυ μεσα. της ειπα να ανεβει πανω και ο πρωτος γυρος εληξε μεσα στην καποτα. λιγη κουβεντα και πανω στο μπλα μπλα μου ειπε οτι κανει μπαφο για να ειναι πιο χαλαρη μεσα στη μερα. κανει λεει 1-2 τσιγαρα την μερα. εκει εφαγα και το 4ο ξενερωμα οτι επειδη κανει μπαφο. σιγα. αλλα επειδη το γραφειο μαλλον φερνει καθε καρυδιας καρυδι. anyway δεν δινω σημασια. να γαμησω ηθελα οποτε εβαλα αυτο ως προτεραιοτητα. ξεκιναει δευτερος γυρος. κλασσικα οπως ο πρωτος τσιμπουκι στην αρχη καποτα και παμε. αλλαξαμε 2 στασεις οπου στην 2η γυρισε σε reverse cowgirl. καπου εκει ξενερωσα παλι γιατι η τυπισσα ή βαρεθηκε ή δεν ξερω τι σκατα της εκανε ο μπαφος σηκωνεται βγαζει καποτα και ξεκιναει τσιμπουκι απο μονη της. την εχυσα στο στηθος και πηγε να πληθει. συνοψιζοντας. αρχικα την κοπελα δεν θα την ξαναεβλεπα γιατι δεν ηταν κατι το ουαου ουτε αξιζει τα 140 ευρω. δευτερον να πω οτι αν δεν ειχα διαβασει απο φιλους οτι η τυπισσα σε ψεκαζει σαν να εισαι γαρδενια με μελιγρκα θα ειχα ξενερωσει φουλ σε φαση μπορει να την εδιωχνα κιολας. τριτον να πω οτι κανει μπαφο δεν κατι κακο αλλα λιγο ελεος στο γραφειο δηλαδη. η μια παει σε ραντεβου τυφλα (νταιανα) και η αλλη κανει μπαφο και ειναι τοσο ζαμπον που το λεει κιολας. οσο για τον ψεκασμο να πω οτι ειναι λιγο εως πολυ φαουλ οκ καθαριοτητα αλλα και το να εχεις τυπισσα να σε ψεκαζει παντου ειναι τραγικο λιγακι. δειτε το. αυτα απο μενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
719
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Cimis cimopoulos, nikos708 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2020
Το πρόβλημα που είναι που πίνει μπάφους?

Π
19 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φαντάζομαι ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να μας αφορα αν πίνει η όχι...και εμένα με ξενερώνει να μου λέει μια κοπέλα ακριβοπληρωμένη να μου λέει ότι πίνει για να είναι χαλαρή απ' την στιγμή που την θέλω να είναι σε ένταση για να μου βγάλει τα γούστα μου....άποψη μου είναι...
19 Ιανουαρίου, 2020
Χάλια τι να πω. Καλά που ανέβασες φρέσκια κριτική.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3