Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την Alena από Yourangels, έψαχνα ένα δυνατό βυζαρόμουνο για να παίξω με τις βυζάρες του Smitten
Συνάντηση με τη Πολωνή Samantha λοιπόν πλέον ως ανεξάρτητη. Η κοπέλα είναι όμορφη .. μπαμπάτσικη με φυσικά χαρίσματα. Δεν τρελένεσαι με το πρόσωπο της το οποίο και δεν είναι αδιάφορο, τρελένεσαι όμως με τα 4άρια φυσικά ( στητά ως ένα βαθμό )βυζιά της. Ωραίο κορμί καλοσχηματισμένο, με ωραίο κωλί-καρδιά έχοντας τη στα 4.
Της ανέφερα ότι την κάλεσα κυρίως λόγω των βυζιών της , μόλις το άκουσε αφαίρεσε το σουτιέν της και μου είπε είναι δικά σου.
Όρθιοι όπως είμασταν, την αγκάλιασα και ξεκίνησα να τη γλείφω στο λαιμό χουφτώνοντας άκομψα τις βυζάρες της.
Ξεκίνησε τα Βυζοσκάμπιλα σε στάση Cow στον καναπέ, τρελλάθηκα να γλύφω τις ρόγες της και φρόντιζα να χάνομαι σα μικρό παιδί μέσα στα βυζίά της Tongue Δεν είχα μπει ακόμα μέσα της έκανα υπομονή.
Κάθε λίγο και λιγάκι επανεμφανιζόμουν και έγλυφα μανιωδώς τις ρόγες της.
Όταν έβλεπα δε ότι ανταποκρίνονταν στα παιχνίδια της γλώσσας και των χειλιών μ, χαμογελούσα σαν μικρό παιδί από χαρά.
Η Samantha μου χάιδευε το πούτσο πάνω από τό μπόξέράκι δεν το αφαιρούσε όμως.
Αραγμένοι στον καναπέ , αφαίρεσα τελικά το μποξεράκι και της ζήτησα να με πλησιάσει για να δει τι έχω για εκείνη.
Ωραία πίπα παθιασμένη με Dt , μπόλικο σάλιο και περιποίηση @@. Ισπάνικό δυνατό αφού σάλιωσε το πούτσο μου, εκεί κόντεψε να με τελειώσει την σταμάτησα και την πλάκωσα στα γλωσσόφιλα Κουλ. Την πήρα από το χέρι λέγοντας της ότι της χρωστάω κάτι και την πήγα στο κρεβάτι για 69, πολύ ενεργητική με καλή συμμετοχή και κέφι η γκόμενα. Μου φόρεσε καπότα και γύρισε σε reverse cow όπου έβλεπα την κωλάρα της να ανεβοκατεβαίνει, σε λίγο γύρισε και μου ζήτησε Doggy όλο νάζι .. δε της χάλασα χατίρι. Πότε επιφανειακά και πότε βαθειά ξεκίνησα να μπαινοβγαίνω μέσα της , τρελλαμένη άλλαξε τον τόνο της φωνής της και μου ζήταγε κιάλλο. Την γύρισα ιεραποστολικό στο ίδιο μοτίβο με ανοιχτά τα πόδια , εκείνη παίζοντας με το μουνάκι της και εγώ πιάνοντας τη από το λαιμό , έβαζα όλο το βάρος στα κωλομέρια μου και ξεκίνησα να τη σφυροκοπάω, σε κάποια φάση την είδα που σάστισε, έριξα στροφές και την πλάκωσα στα γλωσσόφιλα . Της άρεσε .. είναι πολύ καυλιάρα και της το είπα αρκετές φορές.
Την έφερα σε κουταλάτο και την πήρα εκεί για αρκετή ώρα , παίζοντας με τις βυζάρες της και δίνοντας της τα δάχτυλα μ για πιπίλα, τα οποία και δεχόταν πρόθυμα.
Πιπιλόντας της ρώγες της με παρακάλεσε να της τα δώσω στα βυζιά της , αφού ένοιωθα το τέλος να πλησιάζει της ζήτησα να κάτσει στο πάτωμα στα γόνατα και να μου γλύψει τα @@. Υπάκουσε αμέσως σαν καλό κορίτσι και γω ξεκίνησα να μαλακίζω τη πούτσα μ για να τις δώσω ότι έχω και δεν έχω. Την τράβηξα από το μαλλί και άδειασα μέσα στο στόμα της, σταδιακά την άφησα να πάρει τον έλεγχο για να με στραγγίξει . Λυσσάρα το μωράκι σταμάτησε μόνο αφού βεβαιώθηκε ότι δεν άφησε σταγόνα να ρουφήξει. Τα έφτυσε στο μπάνιο μετά από λίγο.
2 γύροι , τελείωμα στο στόμα με πολύ καλή συμμετοχή.
Είναι ωραίο τυπάκι χαμογελαστή, με πολύ χαβαλέ και βγάζει μία ωραία χημεία. Συζητήσιμη και ανοιχτόμυαλη ως ένα βαθμό.

Δεδομένου της αδυναμίας μου στα Βυζιά , θα ξαναέπαιρνα. Κρατάω μία μικρή επιφύλαξη δεδομένης της ποικιλίας που επιδιώκω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 06, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, ilivefortits, imitheos και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2020
Συναγωνιστή, πως το βρήκες το μωρό; δε βρίσκω κανά δικό της thread.
09 Ιανουαρίου, 2020
καλήμερα. που την βρίσκουμε? τηλ? αγγελία ? τι κόστος έχει ?
09 Ιανουαρίου, 2020
πως το βρισκουμε το μωρο??
10 Ιανουαρίου, 2020
υπάρχει τηλέφωνο;
12 Ιανουαρίου, 2020
Καλημέρα συναγωνιστή

Μπορείς να στείλεις τηλ'εφωνο σε ΠΜ ?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5