Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10
Call-Girls 5914
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας κριτικές για Katia το "σκληρό" γκομενάκι που γουστάρει pse κάτι που επιβεβαίωσε και η ΑντζυΈρωτας είπα να δοκιμάσω και εγώ.Ερχεται η κοπέλα στην ώρα της με παλτό και γόβες με κοιτά μαγκωμενη και με ματια laser προσπαθεί να με ψυχολογησει.
Μόλις της βάζω μουσική και της μιλάω λίγο ρωσικά τρελάθηκε άρχισε να πετάει τα ρούχα της(κόκκινο μακρύ φόρεμα ασορτί εσώρουχα ζαρτιέρες όπως στις φωτό)μου κατεβάζει το μποξερακι γονατίζει και αρχίζει επί τόπου πίπα στην πόρτα.Λεω ώπα είναι όντως μάχιμη η τύπισα.Πιπα υγρή βαθιά με τους σχετικούς ήχους και την γλώσσα να συμμετέχει.Μολις μου έγινε πέτρα δεν ήθελα και πολύ πάμε στο κρεβάτι όπου κατευθείαν ιεραποστολο και μετά ντογκι που είναι απ'τις αγαπημένες της στάσεις και χαμογελούσε απέναντι στον καθρέπτη.
Το ζούσε κανονικά συνέχεια με χαμόγελο ηδονής γλωσσόφιλα μέχρι το λαρύγγι δαγκώματα στα χείλη ένιωθα το πιρσινγκ της στην γλώσσα.Η θέα της κωλάρας της και το τατού δράκος ήταν εξταση πραγματικά.69 φοβερό γλύψιμο μπάλες μουλιασμα ως τα πέριξ μέχρι κάτω χαμηλά.
Γενικά ξεκινήσαμε φουλ του pse και στο ημίχρονο μιλώντας λίγο ξαφνικά άρχισε να μου βγάζει έναν εντελώς αλλιώτικο χαρακτήρα gfe με χάδια γλυκά φιλιά και κουρνιασε στην αγκαλιά μου κοιτώντας με στα μάτια μελισταλακτα.Καπως έτσι σταμάτησε ο χρόνος ξεχαστηκαμε στο κρεβάτι όπου αφού είχε περάσει η ώρα μας πήραν απτό γραφείο να δουν αν είναι όλα καλά καθώς τα κινητά μας ήταν παρατημένα σε μια γωνιά παρόλα αυτά η κοπέλα δεν ξεκολαγε ηρθαμε τόσο κοντά γενικά έκανα πράγματα gfe που δεν τα κάνω με μια τυπική έσκορτ.Ειναι πανέξυπνη έχει πολύ σωστές σκέψεις ώριμη παρά το νεαρό της ηλικίας μου είπε ότι οι πιο πολλοί της φέρονται σαν πορνοστάρ και της είπα ότι στις κριτικές της γράφουν ότι της αρέσουν οι σκληραδες γι'αυτό.Απτα τοπ ραντεβού μου με αναπάντεχη ανατροπή με μια κοπέλα που τελικά έχει και τις 2 πτυχές και αγρίμι και γατούλα.Δυστυχως τώρα που γράφω θα πάει πίσω στην Ουκρανία αποτι μου είπε παίζει να ξανάρθει σε κάνα δίμηνο το εύχομαι γιατί εδώ ποθώ πολύ ένα μεγάλο repeat!!!ΚαπέλοΈρωταςΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., delipas, feragamo και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2020
πολύ ωραία κριτική αδελφέ. Κρίμα που δεν την πρόλαβα τη συγκεκριμένη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1