Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Και γαμώ μπήκε η χρονιά στο άθλημα....αν είναι ενδεικτικό της συνέχειας τότε να βάλω τα κλάματα από τώρα...
Πρώτο λάθος δικό μου, δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή η συγκεκριμένη. Αυτή που ήθελα ήταν διαθέσιμη λίγο αργότερα αλλά είχα αρκετή πίεση χρόνου οπότε έκανα τη μαλακία. Γενικά αυτή τη βραδυά έκανα την επιλογή hoes before broes και το πλήρωσα, όχι χρηματικά αλλά ψυχολογικά.
Μου άνοιξε και με υποδέχτηκε σε ένα δωμάτιο αρκετά σκοτεινό, καθώς προσπαθούσε να κρύψει τα στίγματα στη μάπα της και την γενικά χάλια επιδερμίδα της. Πάντως είναι δυνατό κορμί και αποφάσισα να μείνω...Ανταλλάξαμε κανα δυο κουβέντες στα μέτρια αγγλικά της και μπήκα στο μπάνιο. Μέχρι τώρα όλα καλά...
Με το που βγήκα και αγκαλιαστήκαμε μου πετάει το παρασύνθημα money...
Δεν με εμπιστεύεσαι; Τη ρωτάω...ξαφνικά παθαίνει μάλλον στοχευμένο εγκεφαλικό και ξεχνάει και τα λίγα αγγλικά που ξέρει...
Μισογελώντας την πληρώνω, αν και ξέρω ότι η συνάντηση έχει ήδη τελειώσει, ότι τα λεφτά θα τα πάρω πίσω, απλά έχω την περιέργεια μήπως την αδικώ και προκύψει κελεπούρι...
Αμ δε....
Αρχίζει να αποφεύγει τα φιλιά....τη ρωτάω δεν φιλάς;
Δεν μoυ αρέσει, μου λέει...προτιμώ το sexΚεφάλι σε τοίχο!
Ok, κάνε παιχνίδι....
Με ξαπλώνει, πιάνει ένα μπουκαλάκι το οποίο δεν πήρα χαμπάρι από που το έβγαλε και αρχίζει να ψεκάζει το στόμα τηςΚεφάλι σε τοίχο!
Σειρά έχει η πούτσα μου, της το επέτρεψα αφού πρώτα ψέκασε το στόμα της, και με ρωτάει αν θέλω καπότα στην πίπα ΤΟ ΒΛΗΜΑ.
Αφού της λέω όχι, σφίγγει την πούτσα στο ένα της χέρι, σαν μεζούρα, και πιπώνει μέχρι εκεί...
Ούτε τριάντα δευτερόλεπτα δεν έχουν περάσει και πιάνει πάλι το προφυλακτικό...
Της λέω όχι τρεις φορές, με γράφει στο μουνί της και το ανοίγει...
Της λέω φεύγω...οκ μου λέει αλλά λεφτά δεν σου δινώ πίσω.....Ναι!
Οκ κοπέλα μου, γαμώ το σπιτάκι σου, πάρε το γραφείο να σου πει δυο λογάκια...
Αφού αρχίζει τα μπλιατ στο τηλέφωνο και εγώ τις χριστοπαναγίες πρωτοχρονιάτικα καθώς ντύνομαι, μου πετάει τα μαρούλια απαξιωτικά στο κρεβάτι...Θυμός
Για το μουνί της μάνας της άκουσε όλος ο 8ος όροφος καθώς προτίμησα να ξεσπάσω έτσι από το να της τραβήξω κανα χαστούκι να συνέλθει...Γαμήσου
Σηκώθηκα και έφυγα καθώς εκείνη συνέχιζε τα ρωσομπλιάτ στο τηλέφωνο....
Δεν υπάρχει λόγος να περιγράψω κάτι παραπάνω εμφανησιακά, αν είστε μαζοχιστές πηγαίνετε να τη δείτε μόνοι σας....
Ακολουθεί συνέχεια για τη φιλενάδα της...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGIO222, NICK TRIVE, GALLAS και 63 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2020
Καλά, η γκόμενα φαίνεται πυρπολημένη.

Μάλλον μεθυσμένος ήσουν και την διάλεξεςΓλώσσα

Π
02 Ιανουαρίου, 2020
Έτσι, σωστή αντιμετώπιση Ναι!
02 Ιανουαρίου, 2020
Μπραβο συναγωνιστη που τις μπινελιωσες και που ενημερωνεις τον κοσμο.

Ας ψαξουν αλλου να βρουν μαλακες!
02 Ιανουαρίου, 2020
Σε εκανα like αν και δεν σε πολυ συμπαθω σαν παιχτη αλλα επειδη παραδεχτηκα την συμπεριφορα σου στην συγκεκριμενη κοπελα. (Χεστηκα για το γραφειο/γραφεια).
02 Ιανουαρίου, 2020
Φαίνεται απο τις φώτο οτι η κοπελα ηρθε γι αρπαχτή. Μην το παιρνεις προσωπικα, υπαρχουν πολλες τέτοιες.
04 Ιανουαρίου, 2020
Very well done!!!!Ματάκι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6