Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καταρχάς να πω ότι τα 6άρια που έβαλα στη βαθμολογία εμφάνισης δεν ξέρω αν στέκουν, καθώς δεν την είδα γυμνή...δεν ξέρω αν την αδικούν (στ'αρχίδια μου) αλλά οι άσσοι σε όλα τα υπόλοιπα πιστεύω είναι απολύτως δικαιολογημένοι.
Για να κλείσω τα της εμφάνισης, με υποδέχτηκε με εσώρουχα και μια μαλακία ριγμένη επάνω της, οπότε δεν είδα και πολλά, αλλά στο πρόσωπο έκανα προσπάθεια για να την αναγνωρήσω.
Δεν λέω ότι έχει κάτι το αρνητικό στην εμφάνιση, γι'αυτό εξάλλου δεν αποχώρησα αμέσως λόγω παραπλανητικών φωτοογραφιών. Α, αν αυτή είναι 1,68 εγώ είμαι 2 μέτρα τουλάχιστον....

Με καλωσόρισε με χαμόγελο και αφού κάναμε μια άγαρμπη προσπάθεια να ανταλλάξουμε 2 κουβέντες καθώς δεν έχει καμία γνώση αγγλικών τη ρώτησα για το τυπικό από που είναι. Θυμάμαι ότι διάβασα σε κάποια προηγούμενη κριτική ότι είναι από κάπου που πρέπει να υποστείς κάταγμα στη γλώσσα σου για να το προφέρεις αν δεν είσαι ρωσσομπλιάτ ή αν δεν σε λένε ΣαββίδηΓαμήσου, οπότε αποφάσισε να σβήσει το αμήχανο χαμόγελό μου όταν μου το είπε 2 φορές με το να πει ένα απαξιωτικό "από το Σότσι", καθώς ακόμα και εμείς οι βλαχοχωριάτες από την πειθήνια Ελλαδίτσα θα το έχουμε ακουστά...Δε μας χέζεις ρε πριγγιπέσσα λέω γω...
Δεν πρέπει να έχω κλείσει πάνω από 60 δευτερόλεπτα στο δωμάτιο, βλέπει ότι δεν πρόκειται να λύσουμε φιλοσοφικά ζητήματα στα ρώσσικα, οπότε μου δίνει πρόσταγμα να πάω στο μπάνιο...
Εντάξει, περίμενα λίγο ψυχρή συμπεριφορά έχοντας διαβάσει τους προηγούμενους αλλά όχι και έτσι ρε κοπελιά....
Δεν έχω προλάβει να βγάλω και τα 2 παπούτσια μου και ψελλίζει κάτι take youe shoes off, money first....then shower, then....ώπα, κόψε λίγο...
Money after της λέω.
No, money first, agency rules....
Κάθομαι και σκέφτομαι πόσα λεφτά έχω ακουμπήσει στο συγκεκριμένο μαγαζί τα προηγούμενα χρόνια Κεφάλι σε τοίχο! και λέω δεν μπορεί, δικό της φιρμάνι θα είναι τούτο....
Της ξαναλέω ότι πρώτη φορά μου ζητάνε τα λεφτά από την αρχή, δεν μου αρέσει αυτή η συμπεριφορά.
Δεν ξέρω αν με κατάλαβε (στ'αρχίδια μου) και επαναλαμβάνει για τρίτη φορά το ίδιο τροπάρι και ταυτόχρονα έχει το κινητό στο χέρι της και ούτε που με κοιτάζει.
Κάθομαι εκεί σαν χάνος με το ένα παπούτσι στο χέρι και περιμένω στην κυριολεξία πάνω από 2 λεπτά ακίνητος να μου δώσει σημασία....αυτή εκεί, καρφωμένη στο κινητό....

Περπατάς ανέμελος στο δρόμο και ξαφνικά με το δεξί σου πόδι πατάς ένα τεράστιο παράπηγμα γεμάτο με ΣΚΑΤΑ....τί κάνεις αμέσως μετά; Συνεχίζεις και βάζεις και το αριστερό σου πόδι μέσα στα ΣΚΑΤΑ;Κεφάλι σε τοίχο!
Δε νομίζω...Γαμήσου

Πήρε χαμπάρι ότι αποχωρώ μόλις με είδε να κάθομαι στο κρεβάτι για να δέσω τα κορδόνια μου και με ρωτούσε με απορία γιατί έχω πρόβλημα να πληρώσω πριν ξεκινήσουμε.

Θα της έλεγα να κάτσει να διαβάσει καμία κατοσταριά κριτικές μου για να καταλάβει το γιατί αλλά δεν με ενδιέφερε και πολύ, είχα σπαταλήσει ένα μισάωρο από τη ζωή μου για να μου κάνει υποδείξεις μια παγοκολώνα...Θυμός

Εσείς του γραφείου κόψτε λίγο τις αμπελοφιλοσοφίες μετά....αφού τα ρίξατε πρώτα στην απειρία της κοπέλας, (μόνο 4 φορές έχει ξαναέρθει η συγκεκριμένη στο παρελθόν...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία) μετά το γυρίσατε σε πολιτικές και τρίχες κατσαρές...ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΤΣΙ πριν σας κάνουμε μάγκες εμείς που σας προτιμούσαμε στο παρελθόν.

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, KOLTREIN, modeljunkie και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2019
mallias ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Τι μας λένε στο άλλο προφιλ της για συνεσταλμένο-γοητείες....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
P
pilotgr
10 Νοεμβρίου, 2019
Φίλε Μαλιά, πάντα χαίρομαι να σε διαβάζω
Προσκύνημα
10 Νοεμβρίου, 2019
Εισαι ωραιοσ
10 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρχίδια Καλαβρέζικα...ένα απλό ρωσσιδάκι είναι που έχει τη μύτη ψηλά από τις καλές κριτικές.
Εγώ είδα ότι έπεφτα με τα μούτρα σε φόλα και έφυγα....
10 Νοεμβρίου, 2019
Ντροπή! Δε συμπεριφέρονται έτσι σε μια κιουρία από το Σότσι!!!Ναι!Καπέλο
10 Νοεμβρίου, 2019
Έτσι! Μην ξαναδώ κάποιον να γράφει «αποφάσισε το κάτω κεφάλι» θα πέσει σφαλιάρα Προσκύνημα
10 Νοεμβρίου, 2019
φιλε εισαι ωραιος που τους εριξες ακυρο..αυτο το πραγμα money first ειδικα σε τακτικους πελατες πρεπει να κοπει .εμενα μου ετυχε μια βλαμενη η οποια οταν πηγα να της τα ριξω στην κοιλια μου λεει εξτρα,και της λεω οκ εξτρα παρτα στο στομα ,οχι μου λεει give me money,δηλαδη να σταματησω το τελειωμα για να της δωσω τα λεφτα και μετα να τελειωσω.απο μενα το γραφειο εχει φαει ακυρο.
Α και μια φορα οταν ειπα να κανουμε 69 μου λεει οχι agency rules οπως εσενα.
10 Νοεμβρίου, 2019
σωστός φίλε! τουλάχιστον μια στοιχειώδη ευγένεια. Τις προάλλες πήγα σε ένα διαμέρισμα να δω μια βίζιτα στο Βερολίνο. Μπαίνω μέσα, καθόταν τρεις μέτριες γκόμενες στο σαλόνι,έβλεπαν τηλεόραση και μου λενε χωρίς καν να με κοιτάξουν "Which girl?" μεταβολή και έξω, ουστ από δω τσόχες!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8