Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβαζοντας τον εκλεκτο Mindreader αναρωτηθηκα αν έπρεπε να γράψω τη συγκεκριμένη κριτική διότι δεν ξέρω αν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω. Αξίζει η κοπέλα και πρέπει να τη δοκιμάσετε και εξηγώ γιατί. Γιατί ότι βλέπετε στις φωτογραφίες αυτό παίρνετε, είναι ακριβέστάτες. ο κωλος είναι πάρα πολύ καλός ,το στήθος εναμισάρι με ρόγες που ανταποκρίνονται πάρα πολύ και το προσωπο κλασσικα ρωσσικα ολοστρογγυλο μαλλον πιο ομορφο απο κοντα. η διάθεσή της είναι φιλική ,εγκάρδια και θέλει να σε ικανοποιήσει,φαίνεται από την πρώτη στιγμή.η πιπα αριστουργιματικη και γλυφει τα παντα.στο σεξ ανταποκρινεται πολυ ,θελει να περασει και αυτη καλα και ακολουθει οσο θες ,μπορει και να σε ξεπερασει αν πιασετε ρυθμο Ναι!.αγγλικα σχετικα καλα,δεν θα δυσκολευτητε να μιλησετε και προσπαθει να βρει θεματα να πειτε χωρις να λουφαρει οπου και ξεκινα αμεσα οταν ανταποκριθειται για επαναληπτικο γυρο.εγω περασα πολυ καλα αν και ειχα τις αμφιβολιες μου (λογω στηθους) και εδεσε πολυ το γλυκο.η δοκιμη αξιζει σιγουρα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.718
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, TOMCRUISE, Karelis69 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2019
Δε νομίζω ότι είναι αλήθεια αυτό έχω πάει με την κοπέλα και μη και μη ήταν τσάμπα τα λεφτά
03 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου δεν ξερω αν επιλεγει τις επιδοσεις της αναλογως τον επισκεπτη (αντιεπαγγελματικο αυτο αλλα γινεται απο αρκετες) αλλα με εμενα ειχε πολυ καλη διαθεση και δεν ειχα κανενα προβλημα.αντιθετως θα ελεγα.επισης μιας και δεν ειχε κριτικες ρωτησα (με pm) και μου ειπαν οτι ηταν οκ ακομα και στα εξτρα της.εσυ ομως γιατι δεν μας ενημερωσες εγκαιρως;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2