Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήμουν τυχερός με την Μπιάνκα. Και αυτό γιατί μάλλον της άρεσα. Ή το υποκρίθηκε τόσο καλά και το έλεγε χωρίς να ισχύει.

Έρχεται σπίτι μου, ψηλή όμορφη και πολύ νέα, με χαιρετά διστακτικά, μπαίνει κάνει μπάνιο πάω ξαπλώνω με το μποξεράκι. Μπαίνει γυμνή, αρχίζει να μου τρίβεται και κολλάει το μικρό αλλά τέλειο στήθος της στο στόμα μου. Μου σηκώθηκε ενώ της έγλειφα τη ρόγα.

Αρχίζει πίπα. Σίγουρα από τα δυνατά της σημεία. Και μετά αρχίζουμε. Reverse cowgirl - cowgirl - doggy style - ξαπλωμένη μπρούμυτα - ιεραποστολικό - πλάγια... την πήρα σε πολλές στάσεις και δεχόταν σφυροκόπημα αδιαμαρτύρητα. Επίσης δέχεται και τιμωρία στο φοβερό κωλαράκι της αδιαμαρτύρητα. Της τον έκανα κατακόκκινο και στα δύο κωλομέρια και μετά τον κοιτούσε στον καθρέφτη και γούσταρε.

Η Μπιάνκα ήταν συνδυασμός GFE - PSE. Ήταν από τις πιο όμορφες εμπειρίες μου και καταλαβαίνω γιατί έχει τόσες καλές κριτικές. Ξαναλέω, πάντως, ήμουν τυχερός πιστεύω γιατί έδειξε να της αρέσω, πιστεύω μου έδωσε το 200% στο κρεβάτι.

Σίγουρα θα έχουμε μια δεύτερη δοκιμή άμεσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, john100 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2019
Το ξαναφράφ. ΕΝΑ είναι βέβαιο. Αν κάποιος δεν περάσει καλά με την Μπιάνκα (πράγμα αδύνατον) είναι ανέραστος, ή χοντρομαλάκ@ς, ή ψυχανώμαλος, ή, ή, ή.....
Με μια κουβέντα, φταίει ο ίδιος.

Εύγε! για την κριτική σου παιχταρά.... Ματάκι Πάντα τέτοια Ναι!
20 Οκτωβρίου, 2019
To ξαναγράφω, ΟΧΙ "Το ξαναφράφ" ήθελα να γράψω. Αλλά ο δαίμων του πληκτρολογίου καραδοκεί.
Αν είναι δυνατόν, παρακαλώ τους admin, να το διορθώσουν.
Καπέλο
20 Οκτωβρίου, 2019
θα συμφωνήσω αδελφέ, η κοπέλα ήταν τόσο θετική και δείχνει να το γουστάρει τόσο πολύ αυτό που κάνει που πρέπει να είσαι ένα από αυτά που ανέφερες ή να βρωμάς για να περάσεις άσχημα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3