Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 14 10
Call-Girls 16402
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά απο 2 πολύ καλά ραντεβού καπάκι με Αλεξία Ξένια μου στέλνει η αγαπητή Νικόλ για feedback της λέω όλα πολύ καλά και μου λέει έρχεται τώρα η μία να σε αποτελειώσειΜεγάλο χαμόγελο
Ερχεται χαρούμενη με λευκό κλασατο φόρεμα λευκό όλη η πλάτη έξω αβυσαλεο ντεκολτέ
super milfΓλώσσα αρχοντογυναίκα έχει αέρα περπατημενης κυρίας αγγλικά άνετα βγάζει αυτή την οικειότητα σαν να την ξέρεις χρόνια.Δεν έχει το μοντελέ σώμα αλλά κρατιέται πολύ καλά.
Τώρα θα σας πω και ένα ευτραπελο να γελάσετε παίχτες.Την ώρα που μπήκε μέσα της λέω πριβιετ κακ ντιλα;δηλαδή γεια σου τι κάνεις;και μου λέει α μιλάς ρωσικά ξέρω και εγώ να χαιρετάω στα ελληνικά και μου λέει:μαλακα μαλάκαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο παγώνω και με πιάνουν τα γέλια της εξηγώ ότι είναι βρισιά αυτό να μην το λέει και παρεξηγηθεί και πώς κάποιος την ξεγέλασε και ξαφνιαζεται!!!Ποιός πονηρίδης ρε μάγκες της την έκανε μαθαίνοντας της το μαλάκα αντί για γειά;χαχαχαΜεγάλο χαμόγελο Ο έρωτας μαζί της είναι απόλαυση και μάλιστα αμοιβαία εξ ου και ο τίτλος..δεν νιώθεις ότι έχεις πάρει έσκορτ αλλά ότι έχεις παντρευτεί αλλοδαπή σύζυγο που σε έχει κορόνα στο κεφάλι της.Χαδια γλωσσόφιλα μορφασμοι ηδονής πολλές στάσεις αντοχή στο σφυροκόπημα πάθος και λαγνεία παρόλο που ήταν η τρίτη μέσα σε 4 ώρες το πήγα νον στοπΚατσικογάμηςΓλυψιμο μπάλες πίπα φουλ μπούκωμα δεν χορταινα τα πάντα μαζί της.
Στο social μπορείς να μιλάς ώρες μαζί της ανήκει στην "συνομοταξία" των γυναικών που λατρεύουν την Ελλάδα και τους Έλληνες και μάλιστα μου πε ότι προτιμά την Αθήνα απ'τα νησιά Χμμμ; με ρώτησε αν είμαι ελεύθερος και μου κανε κοπλιμέντα μάλλον ψάχνει Ελληνα γαμπρό εκτίμησε το συνεχές χαμόγελο μου ενώ κάποιοι μου πε έχουν "poker face" χαχαχα συναγωνιστές χαμογελάστε στα κορίτσια μην λέμε μόνο γι'αυτές να είμαστε και εμείς φιλικοί σε καλό θα μας βγεί εξάλλου.Η μια ήταν το κερασάκι στην τουρτα στον ημιμαραθωνιο
της τριλογίας ο οποίος στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία καθώς ναι μεν οι κοπέλες τήρησαν τις υπηρεσίες τους αλλά το πιο σημαντικό το έκαναν με όρεξη το ζούσαν αποτι έδειξαν και όχι τυπικά και αυτό μετράει πιο πολύ από όλα για μένα.Οσοι δεν θέλετε να πάτε νοσοκομείο για τεστ κοπώσεως και έχετε μπάτζετ προτείνω μια τριπλέτα κοριτσιών καπάκι το καλύτερο τεστ αντοχής τυφλα να χει cross fitΜεγάλο χαμόγελο τα σέβη μου κύριοι Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, jimy.m. και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2019
"super milf αρχοντογυναίκα" .....μου αρέσει αυτό που διαβάζω! Ναι!
19 Οκτωβρίου, 2019
γιατι βρε παλικαρε αφου θελες μπακ του μπακ δεν τοκανες ινκολ ναλλαζες απλα πορτες και οροφους και να ξεμπερδεβες σε μιαμιση ωριτσα με τα μισα μπικικινια;
20 Οκτωβρίου, 2019
Συγγνώμη Ισοβίτη που με τα λεφτά μου ήθελα άνεση χώρου και χρόνου..!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3