Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Call-Girls 4290
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γιορτάζοντας τα 1000 like στις κριτικές μου στο bou και ευχαριστώ όλους όσους είναι "υπεύθυνοι" γι'αυτό Προσκύνημα είπα να παίξω μια εορταστική τριπλέτα κοριτσιών με back to back ραντεβού καπάκια.Για άλλη πήγαινα αλλά ξέμεινα τελευταία στιγμή και έτσι ρωτοντας την Νικόλ για τις άμεσα διαθέσιμες ήταν μέσα και η Ξένια λέγοντας μου η Νικόλ πως δεν θα μου πει μεγάλα λόγια αλλά το feedback της είναι ότι προσπαθεί παρα πολύ είναι φρέσκια με όρεξη.Επιφυλακτικος αλλά με εμπιστοσύνη στην Νικόλ της είπα ας έρθει.
Ερχεται η μικρούλα δεν πρέπει να ναι πάνω από 23 με φορεματάκι απλό μαύρο casual πρόσωπο καλό ποιο ενδεικτικες φωτό η γκρίζα που είναι πλάτη όρθια και η άλλη που είναι ξαπλωμένη με το τιραντε στα 4.Μπηκε ευχάριστη μες το ναζι από μέσα φορούσε ένα ωραίο μαύρο κορμάκι σωματακι καλό με λίγα κιλακια αλλά σφιχτη και σωστά κατανεμημένα.Αγγλικα όσα πρέπει για να συννενοηθείς στήθος καλό σφιχτό.Καθαρη έκανε και μπανάκι στα του αγώνα γλωσσόφιλα φουλ μέχρι δαγκωματακια στα χείλη και παιχνιδιάρικα τραβήγματα μια φιλούσε μια τραβιοταν και ξανά το ίδιο.Εδειξε να με συμπαθεί πολύ της άρεσε η συμπεριφορά μου και η ατμόσφαιρα του δωματίουΜεγάλο χαμόγελοΣτα του αγώνα τώρα τέτοια ορμή και λύσσα δεν την περίμενα πραγματικά έκανε σαν να ειχε να κάνει σεξ πολύ καιρό παίχτηκε ένας γύρος μακράς διάρκειας στοματικό με λίγο δόντι αλλα βαθύ υγρό με όρεξη (της αρέσει μπορεί να το κάνει ευχάριστα για ώρα)και χεράκι που της το έβγαλα μετά deepthroat φιλότιμο γυαλισμα των πέριξ 69 με ανταπόκριση της.Δοτικη σε όλες τις στάσεις την καρφωσα δυνατά με σκαμπιλακια στην σφιχτη κωλάρα και γούσταρε έλεγε τα δικά της στα ρωσικά το μόνο που κατάλαβα ήταν το ο μποζε=ω θεέ μου αλλά και o shit όταν φτάναμε στα κόκκινα μαζί με φωνές δυνατές.Εδειξε να έχει σπασμούς πρέπει να έχυσε μια φορά.Στο τέλος με τελείωσε με πιπουλα όπου τα έφτυσε στο μπάνιο.Γενικά ευχάριστη έκπληξη η μικρή στην πρώτη της μέρα τα έδωσε όλα με κοιτούσαν τα ματάκια της γλυκά αλλά και στο pse άντεξε μέχρι τέλους και μου πρόσφερε την δροσιά της και το νάζι τηςΓλώσσαΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, jimy.m., petergsp και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2019
Αδερφέ είναι αφρατουλα? ή νορμάλ
D
DeLaCruz
20 Οκτωβρίου, 2019
Εχει λίγο αλλά παχουλή δεν την λες και είναι και σφιχτη..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2