Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 12 10
Call-Girls 43801
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Όταν έχω κακή εμπειρία με επαγγελματία δε γράφω κριτική, α) γιατί βαριέμαι -όπως βαριέμαι και με το κακό σεξ, οπότε βαριέμαι με το σεξ, βαριέμαι να γράψω και κακή κριτική και β) προτιμώ να γράψω για κάποια που το αξίζει τουλάχιστον από σερβίς. Όμως σε αυτήν την περίπτωση κάνω μιά εξαίρεση για τους λόγους που λέει ο τίτλος.

Πρέπει να ήταν πρίν 18 μήνες περίπου οπότε η ημηρομηνία είναι ενδεικτική.

Λοιπόν, επειδή μου αρέσει να "συλλέγω" εθνότητες στο σεξ, μόλις είχε εμφανιστεί, είπα: "άα, Μαλί. Άς δοκιμάσω" Έρχεται η κοπέλα σπίτι. Πολύ πιο γεμάτη απ'ό,τι στις φωτό. Ελληνικά απ'αυτήν γρι: μάλλον μόλις είχε εγκασταθεί στη χώρα. Της μιλώ στα γαλλικά που είναι η επίσημη γλώσσα στο Μαλί(ΠΡΩΗΝ ΓΑΛΛΙΚΗ ΑΠΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΤΟΝΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Μαλί καί ΟΧΙ Μάλι). Δεν κατάλαβε γρί, άρα δεν είναι από 'κει. Αναγκαστικά αγγλικά. Έχοντας ζήσει στην Αγγλία χρόνια παρατήρησα ίχνη ΝΙΓΗΡΙΑΝΗΣ προφοράς, αλλά χωρίς να είμαι και βέβαιος. Πάντως είναι από την ΑΓΓΛΟφωνη Αφρική (κάποια ΠΡΩΗΝ ΑΓΓΛΙΚΉ αποικία) ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΑΛΛΟΦΩΝΗ (κάποια πρώην γαλλική αποικία)!

Τώρα στο ψητό το σεξ. Συμμετοχή ΜΗΔΕΝΚεφάλι σε τοίχο!, πάθος ΜΗΔΕΝ!!Κεφάλι σε τοίχο! Ρωτούσε συνέχεια τι θέλω. Αυτή στο μεταξύ δέν έκανε ΤΙΠΟΤΑ!!Κεφάλι σε τοίχο! Αρχίσαμε με μιά πίπα ΜΟΝΟ και αυτήν τού.... κερατά!! Της έγλειψα το μουνί αρκετή ώρα: μετά βίας υγρό και κοίταζε το ΤΑΒΑΝΙ!!Κεφάλι σε τοίχο! Εντάξει, αλλά χωρίς να φανεί ότι καυχιέμαι, μπορώ να πω ότι ΚΑΘΕ άλλο ΠΑΡΑ άσχετος είμαι στο ΓΛΕΙΦΟΜΟΥΝΙ: ξέρω να ικανοποιώ μια γυναίκα, σε αυτό ΚΑΜΜΙΑ, είτε επαγγελματίας είτε όχι, ΔΕΝ ΜΟΥ παραπονέθηκε ΠΟΤΕ! Μαλακία Τελειώσαμε με ιεραποστολική με αυτήν να ξαπλωμένη σαν το... ΠΤΩΜΑ!! Μα τον Θεό!! Όπως είπε και η μακαρίτισαα πριγκήπισσα Νταϊάνα, για τον πρώην σύζυγό της, τον πρίγκηπα Κάρολο, στα μέσα της δεκαετίας του 90 (εδώ προδίδω την ηλικία μου), ήταν σαν να κάνω σεξ "μέ ένα μπαστούνι"!!!) ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΕΞ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΙΤΕ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ, ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΩΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΩΗΝ ΣΥΖΥΓΟ!!

Εν τέλει, τι πίνετε, ρε γαμώτο;;;!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
27.887
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 BisexualWannabe, LION-974, Γιώργος Παπ. και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2019
νομίζω πρέπει να την πάρεις παρτούζα με τον παρακάτω που τη βρήκε εξαιρετική, τον old rabbit που έχει και κριτική πριν από εσένα.
μόνο τότε θα σας πιστέψουμε και τον έναν και τον άλλον.

(δεν πιστεύω ούτε ακολουθώ καμμία κριτική)
review reaction 1 TOMCRUISE
18 Οκτωβρίου, 2019
Χαχα ωραιοςΚαπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
19 Οκτωβρίου, 2019
Τύπε ελπίζω να ρεφάρεις με την επόμενη. Όλα στο πρόγραμμα είναι δυστυχώς. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3