Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 135 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εάν κάποιος από εσάς με έβλεπε να γράφω αυτήν την κριτική, θα παρατηρούσε σίγουρα το χαμόγελο του μαλάκα που έχω κάθε φορά που θυμάμαι αυτή την συνάντηση.

Ναι λοιπόν, 6 τρύπουλες στις οποίες ο Φρίξος φώλιασε για δύο ωρίτσες σε γαμηστρώνα ΝΠ.

Οι 3 τρυπούλες ήταν της Ιόλης για την οποία έχω γράψει σε προηγούμενη κριτική όσων αφορά σωμά, επικοινωνία κλπ. Το θέμα της επικοινωνίας ήταν εμφανώς βελτιωμένο, πιθανώς διότι αυτή ήταν η δέυτερη συνάντηση μας, και σίγουρα διότι ήταν και η Χριστίνα (οι υπόλοιπες 3 τρυπούλες)στην παρέα μας που είναι πιο ομιλητική.

Η χριστίνα είναι στα 30+ με πολύ ωραίο κορμί που το κουνάει τέλεια τόσο στον αγώνα όσο και στους ρυθμούς της latin που της αρέσει να χορεύει. Βυζάρες φυσικές και άκρως καυλωτικό κόσμημα αλυσίδα στην μέση. Με την άδεια της αναφέρω σε όσους έχουν περιέργεια πως έιναι στο πρόσωπο πως μοιάζει καταπλητκτικά με την Έλενα Τσαβαλιά (η γυναίκα του Σεφερλή),στο ελάχιστα λίγο πιο σκυλέ.

Το ραντεβού κλείστηκε 2 μέρες πριν με μερικά μηνύματα στην Ιόλη η όποια ανέλαβε να συννενοηθεί με την Χριστίνα.

Η Ιόλη έφτασε 15 λεπτά νωρίτερα και μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι ήρθε στην αγκαλιά μου. Μετά από μερικά λεπτά ήρθε και η Χριστίνα και μέχρι να κάνει και εκέινη το μπάνιο της, η Ιόλη είχε ήδη το Φρίξο στο στόμα της. Χωρίς δισταγμό μπήκε και εκείνη στο παιχνίδι και μετά από κανένα τέταρτο πίπας, αρχιδογλυψίματος, γλυφοκωλάδας και λεσβιακού το τελείωμα ήρθε στο στοματάκι της Ιόλης.

Παίχτηκαν άλλοι δύο γύροι που είχαν τα πάντα, λεσβιακό με δονητές και γλυψίματα σε όλες τις τρύπες, ταπώματα, πρωκτικό και ότι άλλο μπόρεσα να θυμηθώ από τα ντοκυμαντέρ του Analized ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα που κατάφεραν να κάνουν και τα δύο κορίτσια να τελειώσουν, η Χριστίνα δε με σπασμούς Ναι!Ναι! ενώ έκανε 69 με την Ιόλη και εγώ έπαιρνα την κωλάρα της.

Επείδή θυμήθηκα αρκετά και ο Φρίξος μου ξύπνησε, λεώ να σταματήσω εδώ και να πάω να τον παίξω. Το σημαντικό της συνάντησης είναι πως πέρασα καταπληκτικά, και τα δύο κορίτσια έκαναν ότι τους ζήτησα χωρίς μα και μου, έπαιρναν πρωτοβουλίες για να μην χαλαρώνουμε και επικοινωνιακά έιπαμε και δύο κουβέντες στα διαλείμματα.

Θα τις ξανασυναντούσα σίγουρα αλλά την επόμενη φορά θα συμφωνήσω την τιμή από πριν γιατί η Χριστίνα νομίζω πως με δάγκωσε λιγάκι (κρίνοντας από αυτά που λένε πως έχουν πληρώσει οι συναγωνιστές σε άλλες κριτικές). Με την Ιόλη όλα καλά.


Γαμάτε γιατί χανόμαστε... Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.606
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, Marcus77, ser2000 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2019
πως μοιάζει καταπλητκτικά με την Έλενα Τσαβαλιά (η γυναίκα του Σεφερλή),στο ελάχιστα λίγο πιο σκυλέ.

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
03 Οκτωβρίου, 2019
Καλησπέρα
Πιο ήταν το κόστος της συνάντησης?
Ευχαριστώ.
04 Οκτωβρίου, 2019
ποσα εδωσες 400 ;
05 Οκτωβρίου, 2019
Εγώ θέλω να γαμισω μια να μοιάζει στο Σεφερλή .έχουμε τίποτα??
06 Οκτωβρίου, 2019
SilverAries στειλε μου σε παρακαλω σε pm τηλεφωνα για Χριστινα και Ιολη.
07 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα παιδιά . Μήπως έχετε το τηλέφωνο της Χριστίνας γιατί δεν μπορώ να το βρω. Ευχαριστώ πολύ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6